Лікарі онкологи у Львові (Галицький (Центр) район)

Хороший лікар Прецель Орест Орестович, мудрий та розуміючий, рекомендую
Олена
Лікар дуже професійний та уважний. Вчора Орест Орестович хірургічно видалив поліпи і геморой у львівській обласній клінічній лікарні. Все пройшло добре, сьогодні була перша перев'язка в Ореста Орестовича. Кілька разів на день заходить, перевіряє чи все гаразд. До цього багато читала про нестерпні болі, звичайно болить але терпимо. Знеболюють постійно, не дають щоб сильні болі були. Однозначно рекомендую цього лікаря.
Марта
Лікар від Бога!!! Чудова людина, відмінний фахівець своєї справи, раджу всім)
28 серпня '19 г.
Світлана
Довелось попасти на прийом до Ореста Орестовича років 5 тому за порадою друзів. Процедура неприємна але лікування відмінне. Чудова людина,фахівець своєї справи раджу усім
Хірург-проктолог, хірург-онколог
Лікар Прецель Орест Орестович спеціалізується на питаннях хірургії та проктології. Пропонує пацієнтам послуги оперативної допомоги при структурній патології періанальної області та прямої кишки. Діагностує та лікує проктологічні онкопатології. Володіє сучасними техніками щодо закриття стоми та елімінації свищів.
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський