Щербань Олена Анатоліївна

Невролог дитячий
Лікар другої категорії
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням різних уражень нервової системи у дітей. Приймає дітей з відставанням у розвитку, запамороченнями, частими головними болями, нетриманням сечі, підвищеною тривожністю. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та інструментальну діагностику.
Консультація

Володимир
Залишилися лише приємні враження від прийому лікаря Щербань Олена Анатоліївна. Дуже чуйна, знайшла підхід до дитини, все детально розповіла. Рекомендую дану клініку і дитячого невролога . Обов'язково звернемось на повторну консультацію.
Лілія
Щербань Є.А.: дуже задоволена наданими консультаціями. Була дуже уважна до дитини, відповіла на всі запитання та надала додаткові рекомендації. В подальшому будемо звертатися до Щербань Є.А. та рекомендувати своїм друзям та близьким
Тетяна
Залишилися лише приємні враження від прийому лікаря Щербань Олена Анатоліївна. Дуже чуйна, знайшла підхід до дитини, все детально розповіла. Рекомендую дану клініку і дитячого невролога. Обов'язково звернемось на повторну консультацію

• 1993 - закінчила Полтавське базове медичне училище, відділення «Сестринська справа».
  • 2000 - закінчила УМСА, медичний факультет.
  • 2001 - інтернатура по педіатрії, кафедра госпітальної педіатрії, УМСА..

• 2004 - спеціалізація з неонатології, кафедра неонатології, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
  • 2010 - Summer Neonatology School, клініка Шаріте, м Берлін, Німеччина.
  • 2014 року - спеціалізація з дитячої неврології, кафедра дитячої неврології та медико-санітарної реабілітації, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика..