Саник Лідія Олександрівна

Невролог
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологічних станів, які пов'язані з порушеннями роботи центральної та периферичної нервової системи. Приймає пацієнтів з підвищеною тривожністю, розладом сну та порушенням пам'яті, зниженням чутливості на будь-якій частині тіла.

Оскана
Дуже сподобалося як вона дохідливо, інформативно все пояснює. Толково, м'яко, спокійно, грамотна людина! Підхід дуже коректний, спокійний, комплексний. Призначене лікування допомогло вже наступного дня. Усім задоволені! Дякую!
Рита
Все по справі. Отримала грамотну консультацію та рекомендації, схему лікування для поліпшення сезонного стану. При чому по два-три аналога на кожен препарат. Лікар приємна та спокійна жінка. Всім задоволена. Рекомендую!

• 2007 р. — «Українська медична стоматологічна академія» (м.Полтава), медичний факультет, лікувальний справ.
  • 2009 р. — диплом магістра з відзнакою. Спеціалізація: неврологія.