Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Мінзюк Галина Валеріївна

Дерматовенеролог
4 роки досвіду
3,00
Консультація 270 грн.
Галина Валеріївна Мінзюк спеціалізується в галузі дерматології та дерматовенерології. Лікар здійснює діагностику та лікування шкірних та венеричних захворювань: псоріазу, кандидозу, хламідіозу, трихомоніазу, разних видів алергодерматозів, себорейного дерматиту, акне, постакне, ВПЧ, генітального герпесу, грибкових уражень нігтів та шкіри, сіфілісу, гепатиту С, ВІЛ/СПІД.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 34

Відгуки пацієнтів

Роман Корольов
05 июня '19р.
Кажуть, лікарі діляться на три категорії: лікар від бога, лікар - ну, з Богом, і лікар - не дай Бог! Галина Валеріївна дуже кваліфікований, відповідальний, чуйний, турботливий, душевний лікар! Побільше б таких лікарів в нашій країні!)
10
Лілія
04 июля '18р.
Лікар Мінзюк Галина Валеріївна – дуже професійний дерматовенеролог. Однгого разу вона мені дуже сильно допомогла. Після мого невдалого походу до одного з салонів крассоти сумнівної якості, я отримала не лише погано зроблений манікюр , а ще й вдодачю зараження нігтів грибком.Галина Володимирівна мені дуже допомогла- назначила обстеження і лікування яке було досить ефертивним.
8
Олексій
02 июля '18р.
Дуже вдячна цьому лікарю за її терпігня і наснагу в боротьбі з моїм невиліковним захворюванням псоріаз . Галина Володимирівна ніколи не опускала руки і продовжувала наполягати на моєму лікуванню, і напевно якби не вона я б вже з ніг до голови покрився б лусочками.Ми добилися затримки розвитку захворювання і зменшення симптомів-а це величезний крок.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2015 р. – Вінницький Національний медичний університет ім. М.І. Пирогова;
  • 2016 р. – тематично–практичні курси "Видалення новоутворень шкіри" на базі Інституту дерматокосметології доктора Богомолець, м.Київ;
  • 2017 р. – інтернатура на базі Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру.