Линкевич Павел Владимирович

Хирург
В компетенции врача лапароскопическая холецистэктомия, аппендэктомия, адгезиолизис, герниопластика.

Ігор
Відмінний, професійний лікар. Все розповів, все доступно. Запропонував декілька методів вирішення моєї проблеми, обрали найбільш оптимальний. Зараз почуваю себе добре!
Олег
Дуже задоволений лікарем, дуже вдячний йому. Він прояснив мені ситуацію і розповів, що мені найдоцільніше зробити. Спеціаліст європейського рівня! Я б навіть сказав, лікар від Бога. Уже порекомендував своїм знайомим, у яких такі ж проблеми, як і у мене. С

• 2006-2009 гг. - отделение «Лечебное дело» Константиновского медицинского училища. Младший специалист - фельдшер по специальности "Лечебное дело".
  • 2009-2015 гг.- обучение на медицинском факультете "Лечебное дело" НМУ им. Богомольца и по окончании получения диплома специалиста.
  • 2015-2018 гг.- обучение в интернатуре по специальности «Хирургия» с получением по окончании сертификата специалиста.