Линкевич Павло Володимирович

Хірург
У компетенції лікаря лапароскопічна холецистектомія, апендектомія, адгезіолізіс, герніопластика.

Ігор
Відмінний, професійний лікар. Все розповів, все доступно. Запропонував декілька методів вирішення моєї проблеми, обрали найбільш оптимальний. Зараз почуваю себе добре!
Олег
Дуже задоволений лікарем, дуже вдячний йому. Він прояснив мені ситуацію і розповів, що мені найдоцільніше зробити. Спеціаліст європейського рівня! Я б навіть сказав, лікар від Бога. Уже порекомендував своїм знайомим, у яких такі ж проблеми, як і у мене. С

• 2006-2009 рр. — відділення " Лікувальна справа" Константиновского медичного училища. Молодший фахівець — фельдшер за фахом " Лікувальна справа".
  • 2009-2015 рр.- навчання на медичному факультеті " Лікувальна справа" НМУ ім. Богомольця і після закінчення отримання диплому фахівця.
  • 2015-2018 рр.- навчання в інтернатурі за фахом " Хірургія" з отриманням після закінчення сертифікату фахівця.