Ковальчук Василий Степанович

Врач высшей категории
Кандидат медицинских наук
Доцент
Детский
Специализируется на оперативном лечении заболеваний.

Врач работает в клиниках:

Киев пр-т Мира, 19/18 м.Дарница22 7 м.Левобережная18 7
Киев ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 10 м.Левобережная
Киев пр-т Мира, 19/18 м.Дарница22 7 м.Левобережная18 7

Руслан
Врач, придирчивый, хорошо делает свою работу! Все рассказывает и объясняет все свои действия. По моему вопросу, все разъяснил: причины и последствия. Меня все устроило, я более чем доволен приемом! Однозначно буду рекомендовать всем близким!
Марія
Лікар, все детально пояснив, перевірив, показав на прикладах. Більше того, надав поради не як лікар, а як проста людина, яка співчуває людському горю. Все, доступно і зрозуміло. Однозначно прийду на повторний прийом! Рекомендую!

• 1979 р. Івано-Франківський державний медичний інститут;
  • 1980 р. Інтернатура на базі Волноваської вузлової залізнічної лікарні;

• 1984-1986 р.р. навчання в клінічній ордінатурі з хірургії при Донецька медичному інстітуті ім. М. Горького;
  • 1984 р. «Вибрані питання хірургії органів грудної та черевної порожнин», ЦОЛІУ в, м. Москва;
  • 1990 р. «Проктологія», Львівський медичний інститут удосконалення лікарів та провізорів;
  • 1996 р. «Сучасні методи лікування злоякісніх пухлина», Донецький державний університет ім. М. Горького;
  • 2002 р. ТУ: «Невідкладна хірургія ОРГАНІВ черевної порожніні», Донецький державний медичний університет .;
  • 2002 р. ПАЦ: «Хірургія»;
  • 2012 р. ЗВ'ЯЗОК Передатестаційний курс зі спеціальності "Хірургія", Донецький національний медичний університеті м. М.Горького .;
  • 2015-го. ТУ: «Лапароскопічні хірургічні втручання», Івано-Франківський національний медичний університет;
  • 2016 р. ТУ: «Невідкладна абдомінальна хірургія», Івано-Франківський національний медичний університет;
  • 2016 р. ПАЦ: «Хірургія», НМАПО ім. П.Л. Шупика.