Яворська Наталія Петрівна

Невролог, нейрофізіолог
лікар вищої кваліфікації
Кандидат медичних наук (PhD)
), доцент кафедри невропатології і нейрохірургії ФДПО ЛНМУ ім. Данила Галицького
Невролог, нейрофізіолог займається лікуванням нервово-м’язових захворювань, головного болю, неврологічних ускладнень остеохондрозу хребта, захворювань нервів, поліневропатії.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Липова Алея, 15 р.Галицький (Центр)
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський

Наталка
В IQMED я йшла прицільно до Яворської на ЕНМГ, в медичних колах її дуже поважають як спеціаліста-невропатолога, що проводить дане обстеження. Сервісом задоволена. Рекомендую.
Віка
Шукала де зробити терміново ЕНМГ (електронейроміографію), в великих клініках запис на процедуру був не раніше, ніж за 2 тижні. В IQMED мене записали за 2 дні.
Марія
Невропатолог скерував на електронейроміографію, відкладала візит як могла, бо думала члмусьі, що процедура неприємна. Мені порадили звернутись до клініки IQMED до лікаря Яворської Наталії Петрівни, я так і зробила. Дуже задоволена фаховістю лікаря, попри мої побоювання, процедура пройшла максимально комфортно.
Тетяна П.
Все життя займалася спортом, тому навіть подумати не могла, що у старості буду страждати мігренню та головними болями. Дякувати богу, що є такі фахівці, як Наталя Петрівна. Вона допомогла мені позбавитися страждань та подарувала повноцінне життя.
Вікторія
Лікар від Бога

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, аспірантура за спеціальністю «Неврологія»
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, клінічна ординатура за спеціальністю «Неврологія»
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, інтернатура «Неврологія» 2005 р.
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, «Лікувальна справа», 2003 р.

Лікар-невролог займається лікуванням захворювань

• нервово-м’язові захворювання,
  • головний біль,
  • неврологічні ускладнення остеохондрозу хребта,
  • захворювання нервів,
  • поліневропатії.