Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ органів малого тазу у Львові

Послуга Ціна
МРТ органів малого тазу у жінок (матка, яйники, сечовий міхур) 1940 грн

МРТ органів малого тазу — неінвазивний, інформативний, безпечний і безболісний метод діагностики, за допомогою якого вдається прицільно візуалізувати органи і тканини. У більшості випадків МРТ малого таза стає незамінною діагностичної методикою, так як під час дослідження створюються найтонші, в 1 мм завтовшки, зрізи, на яких відображаються найменші новоутворення на ранніх стадіях. Це уможливлює раннє виявлення пухлинних захворювань. У процесі МРТ тазу чітко визначаються і стають доступні для вивчення зміни в тканинах, рідинні освіти, кровоносні судини.

Для виявлення онкологічної, інфекційної патології потрібне проведення МРТ органів малого тазу з контрастом для більш чіткої візуалізації розгалуженої сітки кровоносних судин. У такому випадку маніпуляція протипоказана при наявності ниркової недостатності або ж алергії на йодовмісні речовини. В такому випадку пацієнту необхідно сказати лікареві про наявність алергічної реакції на контрастну речовину або ниркової недостатності. Також до протипоказань МРТ органів малого таза варто віднести період вагітності, наявність в організмі металоконструкцій (пластини, скоби). Томограф негативно впливає на роботу кардіостимулятора. За наявності внутрішньоматкової спіралі питання вирішується індивідуально з урахуванням матеріалу, з якого виготовлена ​​спіраль. Магнітно-резонансна томографія малого таза проводиться в таких випадках:

  • первинна і вторинна пухлини (метастази);
  • захворювання сечовидільної системи;
  • травматизація, аномалії розвитку;
  • виражений тривалий больовий синдром.

Також методика призначається з метою обстеження ректального відділу кишечника. Дослідження широко застосовується в лікуванні безпліддя. МРТ в гінекології призначається при маткових кровотечах, ендометріозі, запальній патології. У чоловіків досліджується передміхурова залоза, мошонка. У гінекології томографія служить прекрасною альтернативою таким болючим методам, як лапароскопія, гістероскопія. Важко переоцінити важливість МРТ при підозрах на пухлинне ураження. У післяопераційний період така процедура допомагає контролювати появу нових вогнищ пухлини, метастазів, а також оцінити лікувальний ефект.

Магнітно-резонансна томографія малого таза: підготовка

Специфіка підготовчого етапу залежить від складності планованого обстеження. Якщо планується томографія малого таза з контрастуванням, за 5 годин до процедури потрібно відмовитися від прийому їжі, протягом декількох днів не вживати продукти, що підсилюють газоутворення в кишечнику (борошняні, солодкі, жирні страви, газовані напої, бобові, капусту). Також рекомендується прийом ентеросорбентів, ферментних, проносних засобів, препаратів, що зменшують метеоризм. Перед дослідженням сечового міхура необхідно його наповнити шляхом прийому 1-1,5 літра рідини за годину до процедури. Із метою обстеження жіночої репродуктивної системи обстеження призначається на 5-9 день менструального циклу.

28
10
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00