Центр діагностики Святої Марії у м. Винники

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Проходження КТ/МРТ обстеження в Центрі діагностики Святої Марії ретельно організовано та орієнтовано на забезпечення максимального комфорту і точності діагностики для пацієнтів.

Як пройти КТ/МРТ обстеження:

1. За направленням лікаря:

Ви можете прийти на обстеження з направленням від будь-якого лікаря.

2. Самостійно:

Якщо ви вирішили пройти обстеження самостійно, необхідно спочатку проконсультуватися з лікарем-радіологом Центру діагностики Святої Марії. Під час консультації лікар визначить доцільність обстеження та допоможе обрати ділянку для сканування.

Отримання результатів:

Надруковані результати: Відразу після проходження діагностики за потреби результати видаються надрукованими на плівці.

Цифрові носії: Ви можете отримати результати на CD-диску або usb-носії.

Діагностичний висновок: Висновок від лікаря-радіолога видається через 1-2 години після обстеження. У деяких складних випадках може бути готове на наступний день.

Способи отримання висновку: Висновок можна забрати особисто, або отримати електронною поштою чи через месенджери.

Подальші консультації:

Пацієнти завжди мають можливість проконсультуватися з лікарем-рентгенологом Центру діагностики святої Марії щодо результатів обстеження та отримати рекомендації наших спеціалістів.

Обладнання:

Центр діагностики святої Марії оснащений найсучаснішим медичним обладнанням:

• Магнітно-резонансні томографи (1,5 Тесла): Philips Achieva
  • Мультиспіральний комп’ютерний томограф: Philips Brilliance CT 64

Принципи роботи:

Центр діагностики святої Марії працює за консиліумним підходом, залучаючи при необхідності авторитетних вузькопрофільних спеціалістів для консультування з метою забезпечення найкращих результатів діагностики та лікування.

Таким чином, обстеження в Центрі діагностики святої Марії забезпечує високу точність діагностики та надає пацієнтам доступ до сучасних медичних технологій і консультацій висококваліфікованих спеціалістів.

• Ціни на послуги

• МРТ скринінг (головний мозок, хребет) 7 500
  • МРТ колінного суглоба 2 500
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Зверніть увагу на інші клініки:
У Центрі діагностики Святої Марії доступні послуги комп'ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ). Ми пропонуємо різноманітні обстеження, висновки експертів, використовуємо передове обладнання та пропонуємо доступні ціни. Все це забезпечує високу якість діагностики та гарантує безпеку для наших клієнтів.
Львів вул. Туган-Барановського 9 р.Личаківський
Наш сучасний медичний центр з висококваліфікованими лікарями та уважним персоналом скерований на правильну діагностику, вирішення проблем зі здоров'ям та підтримання гармонійного стану організму. Акушер-гінекологи з 25-річним стажем роботи , ендокринолог з успішним багаторічним досвідом, невропатолог консультує у складних випадках розладів ЦНС, нутриціолог відкорегує здорове харчування, масажистка володіє всіма видами ручного масажу і тейпування
Центр діагностики Святої Марії пропонує послуги комп'ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ). Наша установа володіє розгалуженим спектром обстежень, висновки яких складають досвідчені спеціалісти, використовуючи передове обладнання, при цьому ми пропонуємо доступні ціни. Це все гарантує високу якість діагностики та забезпечує безпеку для наших клієнтів.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45 А, корпус 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 10:00-17:00