МРТ всього організму у Львові

Найточнішим методом визначити метастази в організмі людини є проведення магнітно-резонансного обстеження. Це методика, яка ґрунтується на магнітному полі, не має рентгенівського випромінювання, а тому проводиться всім людям, є цілком безпечною. Томограф сканує все тіло людини, виводячи докладні зображення стану внутрішніх органів, тканин, кісток на екран комп'ютера. Знімки обробляються, а після чого ставиться точний діагноз. Використовують не тільки для визначення хвороби, але й для контролю ефективності прийнятого лікування.

МРТ всього тіла призначається лікарями для визначення метастазів в області хребта, у кістках, головному мозку, печінці, лімфатичних вузлах, для оцінки стану цих органів та відділів людського тіла, а також контролю захворювання. Необхідна магнітна томографія для виявлення вогнища, звідки пішли метастази або ж локалізації пухлини, її розміру, етіології. Дуже часто, пацієнти з онкологічним захворюванням, які проходять хімічну терапію повинні проводити цю діагностику, оскільки тільки МРТ може показати максимально точні результати щодо ефективності лікування раку.

Для проведення цієї процедури не потрібна спеціальна підготовка, пацієнт може вести звичний спосіб життя, приймати лікарські препарати. У дуже рідкісних випадках сканування може проводитися із використанням контрастної речовини, тоді потрібно відмовитися від прийому їжі, хоча лікарі рекомендує навіть при простому способі обстеження за кілька годин перейти на голодування. Слід пам'ятати, що цей метод полягає в скануванні за допомогою магнітного поля, а тому є протипоказання для людей з металевими вставками.

Знайдена 1 клініка

Сб
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
Богдан
Спеціалісти своєї справи. Привітний персонал.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.