Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ орбіт у Львові

Послуга Ціна
МРТ зорових нервів 1300

МРТ орбіт надає найбільш точну та унікальну за своєю наповненістю інформацію. Візуалізація надає можливість лікарю не лише побачити наявні новоутворення та запальні процеси, а й обрати найкращий метод лікування. У випадку наявних пухлин, цей вид діагностики дозволяє провести оцінку форми, місця розташування, глибини та масштабу розповсюдження. За допомогою магнітно-резонансної томографії можливо виявити проблеми в області очного яблука, м’язів ока, зорових нервів, слізних залоз і т.д. Відбувається аналіз системи кровопостачання стану вен, артерій, структури очей, стану м’яких тканин.

Потреба у проведенні МРТ орбіт може бути продиктована такими скаргами пацієнта, як: дискомфорт в області очей, різке погіршення зору, підозра на запальний процес чи новоутворення, крововилив, біль. Метод цілком безпечний, що дозволяє проводити його настільки часто, наскільки цього потребує лікування.

МРТ орбіт не передбачає попередньої спеціальної підготовки. Слід лише повідомити лікаря про факт вагітності, або про те, що пацієнтка годує грудьми. Тяжка патологія нирок теж стане на заваді проведенню процедури, якщо мова йде про введення контрасту. Зубні протези, якщо вони не виконані з металу, не повинні заважати, однак краще цей момент обсудити зі спеціалістом. Варто зайняти зручне положення в середині апарата, адже лежати доведеться, не ворушачись. Тривалість процедури: 30 хвилин – 1 година.

Що таке мрт орбіт?

Novo (Ново)

9,73
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00