Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ кисті руки у Львові

Послуга Ціна
МРТ кисті руки 1690 грн

Магнітно-резонансна томографія допомагає у виявленні найменших пошкоджених, або запалених ділянок. Під час дослідження аналізуються основні параметри кістяної, хрящової, м’язової тканини. Цей метод є надчутливим до небезпечних утворень, здатен диференціювати злоякісні і доброякісні, визначити їх межі, форму, розмір. Можливість дослідження у тривимірному зображенні робить метод високоефективним та важливим у подальшому плануванні курсу лікування.

За допомогою цього виду обстеження діагностуються такі хвороби, як: артрит, артроз, подагра, остеомієліт, гігрома, флегмома. Виявляються на ранніх стадіях пухлинні захворювання, аналізуються пошкодження, що виникли внаслідок травм. Вчасно пройдена діагностика збільшує шанси на безопераційне лікування, зменшує ризик розвитку небезпечних новоутворень.

Процедура МРТ кисті триває недовго, проте потребує дотримуватись нерухливого положення тіла протягом обстеження. В деяких випадках це може бути не зовсім зручна поза, проте, вона необхідна для того, аби долоня максимально відкрилася для сканування. Важливо дотримуватись правил щодо неприпустимості наявних на тілі пацієнта металевих елементів одягу, прикрас, каблучок. Протипоказом для проходження такої діагностики стануть наявні у тілі пацієнта кардіостимулятор, інсулінова помпа, кровозупиняючі кліпси на судинах головного мозку, металеві протези чи імплантати.

26
10
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00