МРТ підшлункової залози у Львові

Магнітно-резонансна томографія підшлункової залози — високоінформативний, безпечний, нешкідливий метод діагностики, який дозволяє не тільки оцінити структуру досліджуваного органу, а й проаналізувати стан навколишніх тканин. За допомогою МРТ визначаються ураження різного характеру (інфекційні, запальні захворювання, кістозні, онкологічні новоутворення). У процесі дослідження візуалізуються як нормальні, так і патологічні зміни проток (панкреатичних, жовчних), визначається їх природа і причина обструкції, стає можливим візуалізація каменів.

Призначення МРТ підшлункової залози виправдано при:

• гострому, хронічному перебігу панкреатиту;
  • травматизації;
  • підозрі на доброякісне або злоякісне ураження;
  • підготовці до оперативного втручання (а також у післяопераційний період);
  • контролі над прогресією захворювання або ефективністю консервативної терапії.

Також МРТ підшлункової залози проводиться при неефективності попереднього інструментального обстеження для виявлення причини тривалої нудоти, блювоти, підвищення температури тіла, больового синдрому в лівому підребер'ї з іррадіацією на поперекову ділянку хребта, порушення травлення без прив'язки до харчування або дієти.

МРТ підшлункової залози: підготовка

Слід зауважити, що МРТ відноситься до неінвазивних методик, що дозволяє без травмування залози провести дослідження її структури. До протипоказань слід віднести період вагітності, алергічні реакції на контрастну речовину, ренальную недостатність (при проведенні обстеження з контрастом), наявність металевих елементів в тілі пацієнта, наприклад, скоби, пластини. Також потрібно врахувати, що томограф порушує роботу кардіостимулятора. За кілька днів до процедури потрібно відмовитися від продуктів, що збільшують газоутворення в кишечнику, слід приймати ентеросорбенти, проносні, ферментні препарати і медикаменти, що зменшують метеоризм. За 6 годин до дослідження забороняється приймати будь-яку їжу.

Знайдена 1 клініка

Сб
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
Богдан
Спеціалісти своєї справи. Привітний персонал.
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.