Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ехогістеросальпінгографія (ЕхоГСГ) у Львові

Ехогістеросальпінгографія (ехогістеросальпінгоскопія) – це інформативний, майже безболісний ультразвуковий діагностичний метод, який дає змогу з’ясувати стан порожнини матки, ступінь прохідності маткових труб, а також дозволяє провести діагностування трубного фактору безпліддя. Зазвичай, для здійснення дослідження достатньо гінекологічного огляду, мазка на чистоту піхви чи УЗД ОМТ. Проте в окремих випадках лікар може наполягати ще й на аналізі крові на сифіліс, гепатит тощо.

Підготовка до процедури ехогістеросальпінгографії така:

  • за дві доби до дослідження слід вилучити з раціону рослинну їжу (фрукти, овочі, соки, бобові), газовані напої, м’ясні і молочні продукти у великій кількості, аби запобігти газоутворення в кишечнику;
  • за відсутності самовільного випорожнення напередодні варто прийняти проносне або зробити очисну клізму;
  • останнім сечовипускання повинно бути за годину до дослідження.

Протипоказання для проведення ехогістеросальпінгографії:

  • наявність об’ємних утворень у порожнині малого тазу за результатами УЗД;
  • більше ніж 10-15 лейкоцитів і наявність хвороботворної мікрофлори в мазку;
  • гострі запальні захворювання статевих органів;
  • наявність таких захворювань, як хламідіоз, мікоплазмоз, сифіліс тощо.

Ехогістеросальпінгографія здійснюється на гінекологічному кріслі у період після менструації. У піхву через катетер уводять контрастну речовину, яка покращує ультразвукове зображення порожнини та будови матки

Подальше введення контрасту призводить до його проникнення до маткових труб, а через них і до черевної порожнини, тим самим вказуючи на їхню прохідність. При непрохідності маткових труб контрастна рідина не надходить до черева або накопичується в трубах. Протягом кількох днів після проведення процедури можуть зберігатися больові відчуття в нижніх відділах живота та кров’янисті виділення з піхви.

Ехосальпінгографія з набором медикаментів 800 грн
5
8,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
10
Інна
Дуже хороший і розумний лікар робить все якісно порадувала наша медицина бо багато років жила за кордоном і не дуже вірила в нашу медицину
30 ноября '-1 г.
10
Ксенія
Якісно і дуже професійно вирішили мої проблеми,звертатимусь ще.
30 ноября '-1 г.
10
Петро
Все сподобалось,обслуговування на рівні! Раджу! Особлива подяка Андрію Наконечному,допоміг,підказав,вилікував!
30 ноября '-1 г.
10
Galuna
Звернулась у клініку щоб пройти обстеження для подальшого лікування. Узд і Аналізи проводились на місці в стислі терміни. Дуже задоволення консультацією лікарів. Отримала відповіді практично на усі питання. Надалі обстеження планую проводити у вашій клініці. Дякую .
30 ноября '-1 г.
10
Зеновія
Приємний у спілкуванні лікар. Професіонал своєї справи. Все чітко й лаконічно пояснює. Дуже задоволена візитом до Наконечного Андрія Богдановича !!
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,2
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Ехосальпінгографія з набором медикаментів 800
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00