Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ехогістеросальпінгографія (ЕхоГСГ) у Львові

Ехогістеросальпінгографія (ехогістеросальпінгоскопія) – це інформативний, майже безболісний ультразвуковий діагностичний метод, який дає змогу з’ясувати стан порожнини матки, ступінь прохідності маткових труб, а також дозволяє провести діагностування трубного фактору безпліддя. Зазвичай, для здійснення дослідження достатньо гінекологічного огляду, мазка на чистоту піхви чи УЗД ОМТ. Проте в окремих випадках лікар може наполягати ще й на аналізі крові на сифіліс, гепатит тощо.

Підготовка до процедури ехогістеросальпінгографії така:

  • за дві доби до дослідження слід вилучити з раціону рослинну їжу (фрукти, овочі, соки, бобові), газовані напої, м’ясні і молочні продукти у великій кількості, аби запобігти газоутворення в кишечнику;
  • за відсутності самовільного випорожнення напередодні варто прийняти проносне або зробити очисну клізму;
  • останнім сечовипускання повинно бути за годину до дослідження.

Протипоказання для проведення ехогістеросальпінгографії:

  • наявність об’ємних утворень у порожнині малого тазу за результатами УЗД;
  • більше ніж 10-15 лейкоцитів і наявність хвороботворної мікрофлори в мазку;
  • гострі запальні захворювання статевих органів;
  • наявність таких захворювань, як хламідіоз, мікоплазмоз, сифіліс тощо.

Ехогістеросальпінгографія здійснюється на гінекологічному кріслі у період після менструації. У піхву через катетер уводять контрастну речовину, яка покращує ультразвукове зображення порожнини та будови матки

Подальше введення контрасту призводить до його проникнення до маткових труб, а через них і до черевної порожнини, тим самим вказуючи на їхню прохідність. При непрохідності маткових труб контрастна рідина не надходить до черева або накопичується в трубах. Протягом кількох днів після проведення процедури можуть зберігатися больові відчуття в нижніх відділах живота та кров’янисті виділення з піхви.

Ехосальпінгографія з набором медикаментів 800 грн
46
9,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
10
Катерина
Хворію давно вже хронічно але останнє загострення далося досить складно. Через це звернулась до лікаря про якого вже чула хороші відгуки. Мене гарно прийняли уважно вислухали і оцінили ситуацію. Після цього лікар призначив лікування. Зараз все супер.
02 ноября '19 г.
9
Руслан
Задоволений візитом до лікаря.
26 октября '19 г.
10
Олександр
Звернулись разом з дружиною. Нам допоміг. Зауважень не маємо. В разі чогось прийдемо ще.
22 ноября '19 г.
10
Марк
Колись лікувався але ситуація залишилась без змін. Коли звернувся до цього лікаря то побачив комплексний підхід а це мене вразило. Важливо коли лікар дійсно професіонал.
03 ноября '19 г.
10
Антон
Звернувся на консультацію до Наконечного Андрія Богдановича через те що начитався хороших відгуків. Сам особисто переконався, сміливо рекомендую. Моя порада - Не затягуйте з проблемою.
19 ноября '19 г.
9
Руслан
Звернувся до лікаря з дуже особистою проблемою, але лікар толерантний і роз’яснив все суто по справі.
12 ноября '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,9
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Ехосальпінгографія з набором медикаментів 800
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00