Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ ліктьового суглоба у Львові

Послуга Ціна
МРТ локтевого сустава 1390 грн

Магнітно-резонансна томографія ліктьового суглоба — методика дослідження патологій опорно-рухового апарату, які при проведенні рентгенографії і ультразвукової діагностики залишаються нерозпізнаними. Раніше з метою уточнення діагнозу доводилося проводити болючу процедуру — біопсію. На сьогоднішній день МРТ ліктьового суглоба дозволяє візуалізувати особливості функціонування і будови всіх суглобових складових. Головна особливість обстеження — чітка видимість не тільки кісткових тканин, а й хрящів, м'язів, кровоносних судин. Також варто зауважити, що методика відрізняється своєю високою інформативністю, можливістю виконання з контрастною речовиною. Дозволяється для проведення в дитячому віці.

МРТ ліктьового суглоба: показання

Серед показань для проведення МРТ ліктьового суглоба необхідно виділити:

  • больові відчуття, почервоніння;
  • травми і їх наслідки;
  • абсцеси;
  • видимі зміни конфігурації.

З огляду на високу інформативність дослідження його призначають також з метою уточнення масштабу пошкоджень і поразок, при неоднозначних результатах інших аналізів, при підозрі на доброякісний або злоякісний онкологічний процес цієї області. МРТ — ефективний метод діагностики, за допомогою якого діагностують приховані травми, уточнюється їх структура і встановлюється рівень ушкодження.

Незважаючи на нешкідливість діагностичної процедури, все ж методика має свої протипоказання. До них відноситься період вагітності, наявність металевих елементів в тілі, алергічні реакції на контраст. Специфічної підготовки магнітно-резонансна томографія не вимагає. Перед діагностикою пацієнт знімає всі металеві прикраси, аксесуари, щоб вони не заважали проведенню обстеження. Потім обстежуваний укладається на рухому кушетку, фіксується ременями, просувається в тунель. Результат готовий протягом 25-30 хвилин.

Що таке МРТ ліктьового суглоба?

Novo (Ново), медичний центр

9,63
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

АДГ-діагностика

5,06
Львів вул. Дністровська, 27 р.Сихівський
Діагностичний кабінет "АДГ-діагностика" працює у сфері МРТ-діагностики з 2008 року. Спеціалісти закладу ведуть активне співробітництво з європейськими колегами медичного факультету Техничного Університету в Дрездені.
  • МРТ Ліктьовий суглоб 800
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00