МРТ горла і гортані (м'яких тканин шиї) у Львові

МРТ горла і гортані вважається безпечним і ефективним методом діагностики м'яких тканин шиї, дозволяє лікарям отримати повну інформацію про стан тканин, лімфатичних вузлів, судин. Дослідження дає можливість візуалізувати глотку, верхню частину дихального апарату, слинні залози, щитовидну залозу. У процесі процедури виявляються запальні процеси, новоутворення, травми, післяопераційні зміни і т.д.

Показання до проведення МРТ горла і гортані

Призначає дослідження ендокринолог, невролог, онколог, ЛОР, хірург, травматолог. Симптомами для проведення сканування служать:

• порушення ковтальної функції;
  • проблеми з диханням;
  • головні болі неясного генезу;
  • травми;
  • поява припухлості, асиметрія шиї;
  • запалення, збільшення лімфатичних вузлів;
  • абсцес;
  • захворювання щитовидної залози;
  • кісти, пухлини;
  • часті зміни артеріального тиску.

Підготовка до МРТ гортані та горла

Виконується діагностика за допомогою магнітно-резонансного томографа. Спеціальна підготовка не потрібна. Діагностика призначається лікарем за певними показаннями. Процедура займає близько 30 хвилин, не викликає у пацієнта дискомфорту або хворобливих відчуттів. Для більшої інформативності може знадобитися введення контрастної речовини. Під час сканування на пацієнті не повинно бути металевих предметів, прикрас, годинників, слухових апаратів або протезів.

Протипоказання до проведення МРТ гортані та горла (м'яких тканин шиї)

Дослідження не призначається у випадках:

• вагітність і період лактації;
  • наявність кардіо- і нейростимуляторів;
  • гостра серцева недостатність, аритмія;
  • печінкова недостатність;
  • клаустрофобія.
МРТ ротоглотки, порожнини рота, ногоглотки 3500 грн
МРТ ротоглотки, порожнини рота, ногоглотки з в/в контрастним підсиленням 5000 грн
МРТ шиї м’яких тканин з в/в контрастним підсиленням 5000 грн
МТР гортані та гортаноглотки 3500 грн
МТР гортані та гортаноглотки з в/в контрастним підсиленням 5000 грн
Знайдена 1 клініка

Ільницька
Робили обстеження внутрішніх органів призначили лікування. Привітний та приємний колектив. Зверталася не один раз в Оксфорд Медікал то задоволена їхньою роботою.
30 ноября '-1 г.
Львів вул. Раппапорта, 2
р.Шевченківський
Надання первинної, вторинної та спеціалізованої медичної допомоги.
Сб: 08:00-17:00