МРТ (магнітно-резонансна томографія) в Хмельницькому

МРТ крижово-клубових з’єднань 850 грн.
МРТ суглобів ступні 885 грн.
Ввведення контрасту 100 грн.
Контраст 10 мл 350 грн.
Контраст 15 мл 500 грн.
Контраст 20 мл 600 грн.
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Галина
Звертався у цю клініку до самого Пілюйка і дуже задоволений його консультацією. Справа в тому, що до того я був у декількох ортопедів і нейрохірургів . Ті тільки знімки МРТ дивляться і зразу рекомендують операцію. А Вячеслав Віталійович уважний і розсудливий, не спішить з висновками - подивився і знімки і мене оглянув, потім попросив ще свого невролога подивитись і разом обговорили мою проблему, розписали лікування і потім я приходила повторно і спостерігали за динамікою. Так треба працювати всім лікарям. Якщо вже взяли гроші, то відпрацьовувати як слід
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76
Медичний центр "Ультрадіагностика" пропонує сучасні методи діагностики захворювань різного походження. Фахівці центра мають багаторічний досвід, пацієнтів приймають кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • МРТ головного мозку (голови) 950
  • МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута спеціалізоване 1 000
Працює з 08:00-22:00
7,6
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
Медичний діагностичний центр "ЄвроМед+" створений у 2014 році, проводить дослідження на сучасному магнітно-резонансному томографі. Фахівці центру мають вищу та першу категорію кваліфікації, досвід практичної роботи понад 10 років.
  • МРТ головного мозку розширене 860
  • МРТ головного мозку розширене з в/в контрастним підсиленням 1 880
  • МРТ головного мозку + МР-ангіографія (судини голови та шиї) 1 170
  • МРТ головного мозку + МР-ангіографія (судини голови та шиї) з в/в контрастним підсиленням 1 890
  • МРТ одного відділу хребта 860
  • МРТ одного відділу хребта з в/в контрастним підсиленням 1 880
  • МРТ двох відділів хребта 1 450
Працює з 08:00-21:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Хмельницький м.Шепетівка, вул. Валі Котика, 85
В нашій клініці стоїть один кращих низькопольних апаратів HITACHI AIRIS ELITE, який налаштований спеціалістами високого рівня з США, для того щоб зображення, які він дає нашому лікарю МРТ дозволили здійснити справді професійне заключення, що допоможе лікуючому лікарю вирішити Вашу проблему зі здоров’ям.
  • МРТ головного мозку 850
  • МРТ головного мозку з безконтрастною ангіографією 925