Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ придаткових пазух носа у Львові

Послуга Ціна
МРТ пазух носа 1300

МРТ придаткових пазух носа — діагностична методика дослідження, яка застосовується з метою підтвердження розвитку риносинусита (синуситу). Такі симптоми, як гострий або хронічний нежить, постійна закладеність носа і вух, головний і зубний біль стають для отоларинголога причиною направлення пацієнта на МР-томографію навколоносових пазух. Таке обстеження необхідно і при травмі носа і потраплянні в нього сторонніх тіл. Для посилення зображення іноді вводиться контраст. МР-томографія синусів дозволяє виявити стан гайморових, фронтальних і ґратчастих пазух, зокрема, візуалізувати:

  • запальний процес;
  • набряк слизової, присутність або відсутність гною, абсцеси;
  • поліпи, пухлини, кісти;
  • ураження сусідніх кісткових структур і тканин, наприклад, очниці, кісток верхньої щелепи.

Тривимірне зображення допомагає лікарю визначитися зі стратегією лікування, наприклад, вирішити, чи потрібно проводити пункцію пазух. МРТ придаткових пазух носа — це найбльш інформативна і безпечна на сьогоднішній день діагностична процедура, яка показує практично всі захворювання і патологічні стани синусів і сусідніх з ними структур.

МРТ придаткових пазух носа: підготовка

Процедура вимагає нерухомості під час перебування всередині томографа, тому її не завжди призначають за наявності нападів клаустрофобії (боязні замкнутого простору), епілепсії і підвищеній збудливості. До протипоказань також відносять наявність кардіостимулятора, вагітність і період лактації. Список «проти» доповнюють незнімні металеві зубні протези, слухові апарати, кровоспинні кліпси на судинах.

Що таке МРТ придаткових пазух носа?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00