МРТ (магнітно-резонансна томографія) в Луцьку

Друк плівки 50 грн.
Дублікат знімку 150 грн.
МРТ (комплексне) органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, наднирники) 2200 грн.
МРТ (комплексне) органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, нирки, наднирники) з контрастом 3800 грн.
МРТ 2-х кульшових суглобів 1600 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Ірина
Обслуговування на вищому рівні, ціни на діагностику не завищені
Знову була в цьому МРТ-Центрі,і знову дуже задоволена.Робили МРТ бабусі 79 років,вперше,на що вона сказала-Захотілось задрімати)))Результат чекали пів години,і він нам дуже допоміг,виявити хворобу.Дуже сподобалась людяність,вам не будуть радити непотрібне,щоб заробити,а навпаки,вислухають і підскажуть.Я бажаю вам всім міцного здоров'я.Дякую,тепер буду звертатись тільки до вас,і буду вас рекомендувати.
Стася
Лікар назначила зробити МРТ шийного відділу хребта. Вибрала цей центр. Не пожалкувала, тут чемні люди працюють, не просто проходьте-до побачення, а розпитали, уважно віднеслися. Дуже задоволена.
Наталія
Робила МРТ грудного відділу хребта .Дуже приємно здивувало,що зателефонувала і через годину приїхала робити обстеження .Надзвичайно ввічливий персонал ,перед процедурою уточнюють все ,результати з точним діагнозом віддають через годину після процедури.Дуже рада ,що нарешті в Луцьку можна зробити МРТ без черг і місяців чекань .Рекомендую !Щиро дякую !!
Марія
Робила в даному центрі МРТ м'яких тканин шиї. Порадував вічливий, уважний, привітний персонал, відношення до пацієнтів (не дивлячись, що це приватний прийом, зараз і в таких центрах хами є), все на висоті. Все уточнюють перед процедурою, а не після. Діагностика зроблено якісно, всі результати видані з конкретним, точним описом. Ціна відповідає якості. Дякую Вам.
Швидко,якісно,ввічливо
Луцьк вул. Привокзальна, 12
МРТ-центр у Луцьку оснащений сучасним потужним магнітно-резонансним томографом Siemens Magnetom Symphony 1,5 T, який працює на градієнтних котушках нового покоління (2018 року). Лікарі центру мають багаторічний досвід у своїй галузі. "МРТ-центр" співпрацює в медичній сфері з клінікою AIRIS TEC SP.Z O.O., м. Вроцлав, Польща. Це дає можливість провдити обмін...