Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ гомілковостопного суглоба у Львові

Послуга Ціна
МРТ гомілковостопного суглоба 1690 грн

МРТ гомілковостопного суглоба — метод обстеження в медицині, який дозволяє діагностувати ураження кісток, суглобів, навколосуглобових тканин, виявляти приховані переломи, посттравматичні набряки, деструкцію кісткової тканини, метастази. Магнітно-резонансна томографія допомагає своєчасно виявляти найрізноманітніші види запалень, травм, патологічних процесів. У разі необхідності можливе застосування контрастної речовини, що зробить результати дослідження ще більш точними і інформативними.

Процедура призначається травматологом, хірургом, ортопедом або ревматологом за наявності:

  • больових відчуттів у суглобах;
  • ущемлення нервів, сухожиль;
  • ушкоджень м'язів і зв'язок;
  • травм.

Підозра на артрит, артроз, пухлинний процес також послужить причиною для призначення процедури магнітно-резонансної томографії голеностопа. Для маленьких дітей (віком до 7 років) скринінг протипоказаний, його краще замінити комп'ютерною томографією. Це пояснюється необхідністю дотримуватися нерухомісті під час сеансу, що досить проблематично для юних пацієнтів. У разі вагітності обстеження проводиться тільки після бесіди з лікарем, так як існує ризик впливу випромінювання на плід.

Підготовка до МРТ гомілковостопного суглоба

Процедура не вимагає дотримання особливого режиму харчування. Протипоказаннями стануть лише встановлений на тілі пацієнта апарат Ілізарова, а також присутні в тканинах або органах протези і імплантати на основі металу. Вимоги для інформативного проведення дослідження стандартні, як і для будь-якого іншого виду МРТ. Пацієнту необхідно зберігати нерухомість протягом сеансу, металеві прикраси та аксесуари знімаються. Якщо планується застосування контрастної речовини, в медичній документації пацієнта повинні бути дані про відсутність алергії на нього. Обстеження гомілковостопного суглоба виконують кваліфіковані діагности в багатьох клініках Львова.

26
10
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00