Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

МРТ гіпофіза у Львові

Послуга Ціна
МРТ динамічне обстеження гіпофізу з використанням інжектора 2730 грн

МРТ гіпофіза — це сучасна методика, яка дозволяє безболісним способом, без хірургічного втручання визначити наявність різних захворювань і відхилень мозкового придатка. Для вивчення структури гіпофіза виробляється сканування так званого турецького сідла. Діагностика заснована на використанні потужних магнітних полів, радіочастотних імпульсів, завдяки чому на комп'ютер виводиться детальна інформація у вигляді зображень структур і м'яких тканин досліджуваної області. При такому методі обстеження не використовуються рентгенівські промені, а тому діагностика не завдає шкоди людському здоров'ю.

МРТ турецького сідла і гіпофіза призначають при таких медичних показаннях:

  • порушення зору, рухової системи ока;
  • збої менструального циклу, менопауза;
  • часті головні болі;
  • еректильна дисфункція;
  • порушення обміну речовин (при сильній зміні ваги);
  • дисгормональні зміни.

МРТ показує розміри, структуру, контури гіпофіза, наявність злоякісних і доброякісних пухлин, інших новоутворень, навколишні тканини, артерії, вени і нерви зорового відділу, протягом прийнятого раніше лікування. Так, обстеження проводиться не тільки для виявлення проблем зі здоров'ям людини, які можуть полягати в патологіях з гіпофізом, але і допомагає відслідковувати перебіг захворювання та лікування, а при відсутності ефекту — скорегувати його.

Підготовка до МРТ гіпофіза

Безболісна процедура не шкодить організму, практично не має протипоказань. За рахунок того, що методика ґрунтується на магнітному полі, людям з металевими імплантатами робити МРТ не рекомендується. Триває процедура протягом 20 хвилин, із введенням контрастної речовини — 40 хвилин. Спеціальної підготовки не потрібно, можна приймати медикаментозні препарати за схемою, вести звичний спосіб життя, проте, якщо планується проведення МРТ гіпофіза з контрастом, за 6-8 годин до початку процедури варто відмовитися від прийому їжі. Послугу магнітно-резонансної діагностики надають багато спеціалізованих центрів і клінік Львова. Сучасне обладнання дозволяє швидко, безболісно і з високою точністю діагностувати патології. Вартість процедури варіюється в залежності від цінової політики установи.

26
10
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00