Діагностичні центри Львова в Сихівському районі

Сегментний цифровий рентген Sirona 520 грн.
Електрокардіограма(ЕКГ) без трактування результату 150 грн.
УЗД серця(ехокардіографія) 600 грн.
УЗД Судини шиї(сонні, вертебральні, підключичні артерії) 650 грн.
Відеогастроскопія 1400 грн.
Сегментна комп'ютерна томографія Sirona 670 грн.
Знайдено 15 клінік

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
Максим
На жаль враження про медичний центр Біомед у Львові на Драгана 4 не приємні. Я 29.01.2022 р. перший раз звернувся до цього закладу і моє враження будувалося с самого початку у спілкуванні з адміністратором ще до зустрічі з лікарем. Якій повідомив що вони не видають звичайні медичні маски пацієнтам які прийшли на консультацію. Вдумайтесь, медичний центр не видає медичні маски які коштують в закупці копійки, але бере за консультацію 500 грн. Що говорить тільки про одне, вони не турбуються про ваше здоров'я, а їх турбують тільки гроші. Мені прийшлось з температурою йти на вулицю шукати аптеку щоб купити маску для того щоб зайти в Біомед. Це жлобство Біомед. Про яку турботу до пацієнтів можна казати!!! Також в Біомед не видають бахіли. Но добре що бахіли вони не заставляли купувати. Далі, коли я звернувся до адміністратора з проханням надати мені номер телефона керівництва, вона мені повідомила що в керівництва не має службового номера, а тільки особистий, тому вона мені його не дасть. Брехня від адміністратора зразу викликала сумніві щодо професійності взагалі всього медичного закладу. Не раджу ходити в цей медичний заклад.
Віталія
Дуже задоволена відвідуванням Приємний персонал затишна атмосфера Лікар невропатолог прекрасно проконсультувала нас та надала доступну інформацію
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки та судини нирок 700
  • УЗД Щитоподібна залоза + судини залози (доплерометрія) 450
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки + судини нирок 700
  • УЗД Печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка 600
  • УЗД Печінка і жовчевий міхур 450
8,9
Львів вул. Драгана,9
р.Сихівський
УЗД кабінет спеціалізується на УЗД вагітності, експертних скринінгах вагітності і всіх паталогіях вагітності. Там стоїть найкращий апарат УЗД і якісні фото і відео 3D та 4 D УЗД.
  • УЗД двох плечових суглобів 800
  • УЗД кульшового суглоба 450
  • УЗД двох кульшових суглобів 800
  • УЗД ліктьового суглоба 450
  • УЗД двох ліктьових суглобів 800
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
  • УЗД зап'ястка та кісті 600
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
  • УЗД гомілково-ступневого суглобу 800
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів Новояворівськ, вул. Шептицкого, 3
р.Сихівський
Поліклініка для всієї сім'ї "Веселка family" — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії.
  • УЗД гомілково-ступневого суглобу 800
  • УЗД колінного суглобу 800
  • УЗД молочних залоз 840
  • УЗД прицільно однієї ділянки 630
  • УЗД судин шиї та голови 2 070
8,7
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Електроенцефалограма(ЕЕГ) пільгова 630
  • Судини шиї та голови з функціональними пробами 850
  • Верхні кінцівки пільгові: артерії, вени(одна рука) 495
  • Верхні кінцівки пільгові: артерії, вени(дві руки) 675
  • Нижні кінцівки пільгові: артерії, вени(одна нога) 495
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • УЗД одного органу 250
  • УЗД І триместру вагітності 400
  • УЗД ІІ триместру вагітності 420
  • УЗД ІІІ триместру вагітності 450
  • УЗД ІІ триместру вагітності 2 і більше плодів 500
Львів вул. Зелена, 184
р.Сихівський
РІКОТА (RIKOTA) — це стоматологічна клініка на вулиці Зеленої, що спеціалізується на лікуванні захворювань ротової порожнині та зубів. Усі процедури проводяться кваліфікованими спеціалістами, з використанням сучасних приборів та інноваційних технологій. Клініка працює з пацієнтами будь-якого віку.
  • Сегментний цифровий рентген Sirona 520
  • Цифрова ортопантомограма Sirona 990
  • Телерентгенограмма у прямій проекції Sirona 620
  • Телерентгенограмма у боковій проекції Sirona 620
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
  • Нижні кінцівки пільгові: артерії, вени(дві ноги) 675
  • Нижні кінцівки пільгові: артерії, вени(одна нога) 495
  • Верхні кінцівки пільгові: артерії, вени(дві руки) 675
  • Верхні кінцівки пільгові: артерії, вени(одна рука) 495
  • Судини шиї та голови з функціональними пробами 850
6,7
Львів вул. Стрийська, 45ж
р.Сихівський
РІКОТА (RIKOTA) — це стоматологічна клініка оновленого зразка. Медичний заклад надає комплексні послуги з лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду. На території центру проводять консультативний прийом і діагностичні заходи. Клініка самостійно займається виготовленням протезів і імплантатів. Пацієнти отримують розширений спектр послуг.
  • Сегментний цифровий рентген Sirona 520
  • Цифрова ортопантомограма Sirona 990