Діагностичні центри Львова в Сихівському районі

ЕКГ з трактуванням результату 80 грн.
УЗД серця (ехокардіографія) 300 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 250 грн.
Кольпоскопія 300 грн.
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Пелех Олександра Зеновіївна
Мені сподобалися консультації лікарів, вони справжні професіонали своєї справи. Все було виконано на найвищому рівні. Лікарі з розумінням поставилися до мого стану. Особливо хочу подякувати своєму гінекологу Зоряні Ігорівні, яка протягом всього часу лікування підтримувала мене та консультувала. Так як я була вперше, спочатку було трохи лячно, а на другий раз я прийшла з впевненістю, знаючи, що цим людям можна довіряти.
Оля
Дуже гарний медичний центр. Неодноразово зверталась до Зоряни Ігорівної, прекрасний фахівець, який добре знає свою роботу. Хочу подякувати за допомогу ,підтримку, і поради як досвідченого лікаря . Це лікар від бога . Дякую вам Зоряна Ігорівна , буду всім рекомендувати вас .
Кваліфіковані і приємні спеціалісти.Лікарі,яким не байдуже.
Тетяна
Дуже хороший медцентр. Завжди ходжу на УЗД до Мороза М.І. і на мануальну терапію до Борисовського В.І. - хороші спеціалісти, завжди з розумінням відносяться до пацієнта, привітні, все покажуть і розяснять. Рекомендую.
Ірина
Неодноразово проходила процедуру гідроколонотерапії. Приємно вражена гарним ставленням персоналу та індивідуальним підходом. Якість, повага до пацієнтів, сучасний рівень! Так тримати!!!
Зручно, якісно, відносно не дорого.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • УЗД щитовидної залози з доплером 250
  • УЗД матки та придатків (трансабдомінально) 250
  • УЗД для вагітних (до 12 тижнів) 200
  • УЗД серця та ЕКГ (у подарунок) 350
  • УЗД для вагітних ІІІ триместр 400
Працює з 08:00-21:00
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Комплексне УЗД жінок (черевна порожнина, гінекологія) 510
  • Комплексне УЗД жінок (черевна порожнина, гінекологія, щитовидна залоза, молочна залоза, сонні, вертебральні, підключичні артерії, артерії та вени 2-ох ніг) 1 690
  • Комплексне УЗД чоловіків (черевна порожнина, чоловіча урологія) 610
  • Комплексне УЗД чоловіків (черевна порожнина, чоловіча урологія, щитовидна залоза, серце, сонні, вертебральні, підключичні артерії, артерії та вени 2-ох ніг) 1 880
  • УЗД нирок, наднирників 180
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • УЗД м'яких тканин 300
  • УЗД одного органу (печінка та жовчевий міхур, нирка, сечовий міхур) 150
  • УЗД пахових кілець 300
  • Ехосальпінгографія з набором медикаментів 800
  • Гінекологічне ультразвукове обстеження (трансабдомінально) 300
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямками. Клініка входить до складу розвиненої мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій.
  • Дуплексне сканування вен двох нижніх кінцівок 390
  • Дуплексне сканування судин однієї верхньої кінцівки 320
  • Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії та вени) 480
  • Дуплексне сканування артерій двох верхніх кінцівок 320
  • Дуплексне сканування вен двох верхніх кінцівок 370
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх)
р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
  • Нейросонографія 320
  • УЗД кульшових суглобів (діти до 1 року) 320
  • УЗД органів черевної порожнини 320
  • УЗД судин шиї (сонні, вертебральні, підключичні артерії) 320
  • УЗД судин шиї та голови 390
Працює з 09:00-17:00
5,7
Львів вул. Дж. Вашингтона, 6, Львівський обласний клінічний перинатальний центр, адміністративний корпус, 1 поверх
  • Багатоплідна вагітність 11-14 т. 400
  • Багатоплідна вагітність 18-21 т . 600
  • Багатоплідна вагітність 22-40 т. 550
  • Комплексна оцінка стану плода 350
  • Біофізичний профіль плода (без КТГ) 200
Працює з 08:00-20:00
3,7
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513)
р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
  • УЗД органів малого тазу (гінекологія)
  • УЗД внутрішніх органів
  • УЗД сичового міхура