Діагностичні центри Львова в Сихівському районі

ЕКГ з трактуванням результату 100 грн.
УЗД серця (ехокардіографія) 300 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 320 грн.
Кольпоскопія 350 грн.
Комп’ютерна томографія 1 щелепа 400 грн.
Знайдено 10 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Вікторія
Найден Наталія Маратівна- дуже хороший лікар! Рекомендую!!!
Ганна
Приємне обслуговування мед персоналу. Все відмінно.Дуже кваліфікована, дуже приємна в спілкуванні. . Кращий психіатр. Однозначно можу рекомендувати! Найден Наталія Маратівна. Лікар
Тетяна
Комфортно,затишно,приємний персонал.була на прийомі у кардіолога - лікар дуже уважний, дав рекомендації, призначив лікування. З недоліків - дуже маленьке приміщення. Рекомендую.
Свiтлана
Мені все сподобалося. Можу запевнити, що це-хороший лікар, та відмінний професіонал. Я не очікувала на такий високоякісний сервіс. Буду звертатися ще до цього спеціаліста, та в цю клініку. Однозначно рекомендую усім!
14.03.2017
Чудовий лікар! Все сподобалося. Вона все детально пояснила, показала і розповіла. Фахівець, чудовий і кваліфікований, яких ще треба пошукати. Дуже детально, проводить огляд. Рекомендації слушні, та допомагають. Рекомендую!
Гапонова
Відзначила високий рівень професіоналізму і компетентність, вміння налаштуватися на людину і підібрати відповідну методику лікування. Спілкуватися з лікарем одне задоволення, дуже приємна жінка. Якщо раптом щось, тільки до неї!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • УЗД молочної залози + еластографія 500
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямками. Клініка входить до складу розвиненої мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій.
  • Дуплексне сканування судин двох нижніх кінцівок (артерії та вени) 670
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • УЗД м'яких тканин 350
  • УЗД одного органу (печінка та жовчевий міхур, нирка, сечовий міхур) 300
  • УЗД пахових кілець 350
  • Ехосальпінгографія з набором медикаментів 1 000
  • Гінекологічне ультразвукове обстеження (трансабдомінально) 400
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Комплексне УЗД жінок (черевна порожнина, гінекологія) 550
  • Комплексне УЗД жінок (черевна порожнина, гінекологія, щитовидна залоза, молочна залоза, сонні, вертебральні, підключичні артерії, артерії та вени 2-ох ніг) 1 850
  • Комплексне УЗД чоловіків (черевна порожнина, чоловіча урологія) 650
  • Комплексне УЗД чоловіків (черевна порожнина, чоловіча урологія, щитовидна залоза, серце, сонні, вертебральні, підключичні артерії, артерії та вени 2-ох ніг) 2 050
  • УЗД нирок, наднирників 280
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх)
р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
  • ЕКГ з трактуванням результату 100
  • УЗД серця (ехокардіографія) 350
  • Комплексне УЗД жінок (черевна порожнина, гінекологія) 510
  • Комплексне УЗД жінок (черевна порожнина, гінекологія, щитовидна залоза, молочна залоза, сонні, вертебральні, підключичні артерії, артерії та вени 2-ох ніг) 1 690
  • Комплексне УЗД чоловіків (черевна порожнина, чоловіча урологія) 610
Працює з 09:00-17:00
Львів вул. Зелена, 184
р.Сихівський
РІКОТА (RIKOTA) — це стоматологічна клініка на вулиці Зеленої, що спеціалізується на лікуванні захворювань ротової порожнині та зубів. Усі процедури проводяться кваліфікованими спеціалістами, з використанням сучасних приборів та інноваційних технологій. Клініка працює з пацієнтами будь-якого віку.
  • Панорамний діагностичний рентгензнімок 450
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Стрийська, 45ж
р.Сихівський
РІКОТА (RIKOTA) — це стоматологічна клініка оновленого зразка. Медичний заклад надає комплексні послуги з лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду. На території центру проводять консультативний прийом і діагностичні заходи. Клініка самостійно займається виготовленням протезів і імплантатів. Пацієнти отримують розширений спектр послуг.
  • Панорамний діагностичний рентгензнімок 450
  • Комп'ютерна томографія 450
Працює з 09:00-22:00
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • УЗД одного органу 250
  • УЗД І триместру вагітності 400
  • УЗД ІІ триместру вагітності 420
  • УЗД ІІІ триместру вагітності 450
  • УЗД ІІ триместру вагітності 2 і більше плодів 500
5,7
Львів вул. Вашингтона, 6
р.Сихівський
Кабінет УЗД "Біомед" надає широкий спектр послуг в області ультразвукової діагностики. Кабінет оснащений сучасним обладнанням та інструментарієм. Дослідження проводять досвідчені спеціалісти зі значним стажем роботи в області ультразвукової діагностики.
  • Багатоплідна вагітність 11-14 т. 400
  • Багатоплідна вагітність 18-21 т . 600
  • Багатоплідна вагітність 22-40 т. 550
  • Комплексна оцінка стану плода 350
  • Біофізичний профіль плода (без КТГ) 200
3,7
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513)
р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
  • УЗД органів малого тазу (гінекологія)
  • УЗД внутрішніх органів
  • УЗД сичового міхура