Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (метро Печерська)

Алена
Лікуюсь у Шепітько Лариси Миколаївни. Робили біопсію шийки матки, все якісно і швидко, безболісно (що головне). Дякую!
30 листопада '-1 г.
Світлана
суперлікар Шепитько Ларіса Миколаївна пречудова людина і професіанал в своїй справі,дуже уважна ,ніяких тобі лишніх аналізів,все чітко,доступно пояснює.Я відчуваю себе в надійних руках.завжди на звязку.щиро дякую і раджу всім хто в пошуку.
30 листопада '-1 г.
Слова искренней благодарности за профессиональный подход и прекрасное человеческое обращение Шепитько Ларисе Николаевне! Очень довольна осмотром и полученными рекомендациями. В наше время не везде и далеко не всегда встретишь сочетание высокого профессионализма и человеческой доброты. Лариса Николаевна - врач высокого европейского уровня, и замечательный человек, готовый поддержать морально в нужный момент,когда это очень важно. Рекомендую всем,кто ищет достойного врача, обращаться к Ларисе Николаевне!
12 червеня '18 г.
Наталия
А я помню Ольгу Александровну еще со времен работы в поликлинике на Закревского.Такого гинеколога я больше не встречала.Она мне тогда операцию делала. Просто приятно было приходить на прием,такая душевная, я ей доверяла с первой фразы.Огромное Вам спасибо,Ольга Александровна!Дальнейших успехов!!!
20 лютого '18 г.
Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з лікування запальних, інфекційних захворювань органів малого таза у жінок, проводить лікування різних патологій шийки матки, клімактичних порушень. Закінчила Київський медичний інститут.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Акушер-гінеколог, гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується в області онкогінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Надає консультаційні послуги. Проводить успішне лікування захворювань жіночих статевих органів, менструальних і клімактеричних збоїв, патологій вагітності. Допомагає подолати проблеми із зачаттям. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопію. Володіє апаратними методиками лікування патологій шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація по прайсу - 1080 грн, на період воєнного стану - 810 грн
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог, УЗД-фахівець, Хірург
Лікар-гінеколог, ендокринолог вищої категорії. Займається веденням вагітності, кольпоскопією, контрацепцією, гінекологічним масажем, радіохвильової і лазерної хірургії в гінекологічній сфері, що володіє повним спектром діагностичних методик в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Тарасенко Юлія Володимирівна, спеціаліст вищої категорії. Пропонує пацієнтам консультації акушера-гінеколога щодо підготовки до вагітності і її проходження. Курирує процес родової діяльності і спостерігає пацієнтку в післяпологовий період. Проводить лікування ерозії шийки матки, кіст яєчників, пухлин, діагностує і лікує інфекційні захворювання і ЗПСШ, хвороби матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Катерина Ігорівна є провідним фахівцем у питаннях ведення вагітності, порушень менструального циклу, запальних захворювань жіночих статевих органів, патології шийки матки, кліматичних розладів. Проводить роздільно-діагностичне вишкрібання, стимуляцію овуляції, інсемінацию, офісну гістероскопію, консультації з питань контрацепції, ведення жінок з міомою матки, ендометріозом, поліпозомендометріей. Надає послуги з виявлення причин і лікування безпліддя, лікування ендокринної патології у гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог
Професор Квашенко Валентина Павлівна, доктор мед.наук, лікар вищої категорії акушер-гінеколог. Спеціалізується в області професійної и Наукової ДІЯЛЬНОСТІ - Репродуктивне здоров'я та планування сім'ї, профілактика репродуктивного старіння, лікування патологічного клімаксу та ін. Є заступником директора Інституту планування сім'ї по НДР.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-06
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, займається лікуванням патологій ендокринної гінекології, шийки матки, хвороб органів малого тазу (ЗПСШ), веденням вагітних, клімактеричних розладів і ін.
Акушер-гинеколог, Гинеколог-онколог, Гинеколог-эндокринолог
Тетяна Петрівна спеціалізується на лікуванні запальних процесів жіночої статевої сфери, безпліддя, доброякісних новоутворень, ендометріозу, захворювань шийки матки, ІПСШ, клімактеричних розладів і ін. Виконує омолодження і відбілювання вульви і періанальних ділянки, контурну інтимну пластику, лазерне видалення кондилом, липофилинг великих статевих губ , лікування опущення стінок піхви, лазерне лікування вагінальної атрофії. Проводить УЗД органів малого таза, инсеминацию, біопсію, кольпоскопію, роздільне діагностичне вишкрібання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог другої лікарської категорії спеціалізується на лікуванні гормональних збоїв і запальних недуг репродуктивної системи жінки. Приймає пацієнток з симптоматикою клімаксу і менопаузи. Виконує такі процедури, як інтимна контурна пластика, установка і видалення внутрішньоматкової спіралі, хімічна деструкція шийки матки, біоревіталізація статевої сфери. Лікує інфекційні захворювання, патологічні утворення і структурні зміни, викидень.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на ультразвукової діагностики патологій жіночої сечостатевої системи. Проводить УЗД матки і органів малого тазу. Для постановки діагнозу також використовує кольпоскопію і відеокольпоскопію. Лікує ряд інфекційних захворювань, а також гормональні порушення у жінок. Виявляє причини безпліддя, консультує з планування вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7