Лікарі онкологи в Києві (метро Печерська)

Роман
Дуже хороший лікар! Не так давно у мене на шкірі з'явилася невеличка ранка, яка ніяк не заживала. Я вирішив звернутися на консультацію до лікаря. Після того як мене оглянули, мені запропонували оперативне лікування. Як виявилося пізніше у мене був базальноклітинний рак шкіри. Його потрібно було негайно видалити. Що успішно зробив лікар. Дуже вдячний їй за кваліфіковану допомогу!
15 січня '20 г.
Катя
К маммологу Тараненко Юлии Сергеевны попала, когда кормила грудью своего ребенка.Вышло так, что появился застой молока в груди, а Юлия Юрьевна помогла расцеживанию молока, тем самым устранила застой и избавила от боли и дальнейших проблем с грудью. Очень хороший , внимательный врач. Всегда поможет, даст совет. Рекомендую.
14 лютого '17 г.
Очень рада, что попала на пием именно к Юлии Юрьевне. Благодаря ей удалось выявить болезнь на ранней стадии развития и начать лечение вовремя. Огромное спасибо!
18 грудня '16 г.
Надежда
Девочки, советую этого доктора. Хороший внимательный маммолог
29 серпня '16 г.
Мамолог, онколог
Лікар Тараненко Юлія Юріївна спеціалізується в області мамології. Займається консультуванням, оглядом хворих і встановленням діагнозу. Оцінює стан молочних залоз, перевіряє їх на наявність злоякісних новоутворень. За свідченнями призначає додаткові діагностичні дослідження. Надає послуги лікування маститу і лактостазу. Виконує процедуру розціджування молочних залоз у разі застою молока у протоках годуючої пацієнтки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Онколог
Лікар спеціалізується на лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень. Проводить комплексну діагностику. Працює з усіма стадіями раку. Призначає терапію на підставі загального стану пацієнта, з урахуванням результатом біопсії і супутніх діагностичних заходів.
Гастроэнтеролог, Терапевт
Лікар-гастроентеролог, терапевт першої категорії, займається діагностикою хвороб шлунково-кишкового тракту, становить персональні дієтичні програми і індивідуальні програми лікування. Азали Гурамовна виконує скринінг онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту і передопераційну підготовку при жовчнокам'яній хворобі, виразці. Є автором 9 наукових робіт, вільно володіє трьома мовами (англійська, грузинський, італійський). В роботі використовує результати діагностичних досліджень, розробляє для пацієнтів персональні схеми лікування.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Мамолог, Онколог, Онкодерматолог
Лікар мамолог-онколог, також компетентна в області дерматології. Спеціалізується на діагностиці та лікування раку молочної залози, а також ряду інших хвороб мамологічного профілю, включаючи лактостаз, мастити, доброякісні новоутворення в грудях. Працює зі складними випадками в пластичної хірургії, займається питаннями пластики грудей з точки зору мамології.
Мамолог, Онколог
Отримувала грант Європейської школи онкології (ESO) як доповідач на 3-й (2015 р.) конференції присвяченій сучасним методам лікування та реабілітації хворих на первинно-метастатичний рак молочної залози «Advanced Breast Cancer International Consensus Conference» (Лісабон, Португалія). Особисто, а також у співавторстві є автором понад 90 друкованих праць у провідних вітчизняних та зарубіжних наукових журналах (в т.ч. 8 статей в журналах, які індексуються в наукометричній базі SCOPUS) присвячені різним аспектам діагностики та лікування раку молочної залози. Є співавтором 3 посібників та 1 Патенту на корисну модель.