Загребельна Людмила Григорівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Акушер-гінеколог вищої категорії надає кваліфіковану медичну допомогу по усуненню проблем, пов'язаних із захворюваннями матки. Спеціалізується виключно на традиційних методах терапії, що застосовуються в такій проблемній ситуації, як безпліддя. До головних сфер діяльності відносяться лікування міоми, діагностування і терапія хвороб органів малого тазу, що мають запальний характер, доброякісних утворень яєчників, ведення вагітності.

Екатерина
. Первое впечатление - очень дружелюбный врач, который понятно объясняет и изъявляет желание лечить пациента. С ней можно обо всем поговорить, расспросить, посоветоваться, не откажет в помощи и поддержке. Теперь я могу забыть про свои женские заболевания раз и на всегда!
Огромная благодарность за проведенный курс лечения! Я уже и не надеялась вернуться к нормальной жизни, врачи ставили на мне крест...
Вика
Врач мне понравилась, проведенное лечение помогло. Рекомендую.

• 1997 р. — Харківський державний медичний університет.
  • 1999 p. — клінічна ординатура при ХДМУ.

• 2008 p. — Сучасні проблеми медичної допомоги вагітним в умовах жіночої консультації;
  • 2010 р. — Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології;
  • 2014 p. — Діагностика і лікування злоякісних пухлин,Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2015 p. — стала учасницею в науково-практичному симпозіумі з міжнародною участю: Міждисциплінарні аспекти ендокринної гінекології та репродуктивної медицини;
  • 2016 p. — стала учасницею міжнародної конференції «Актуальні питання акушерства та гінекології»;
  • 2017 p. — стала учасницею в науково-практичній конференції «Hе виношування вагітності».

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• кольпоскопія;
  • радіохвильова терапія захворювань шийки матки;
  • поліпектомія.

Лікар акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• дисплазія шийки матки;
  • полікістоз яєчників;