Генетики в Києві

Консультація генетика в кліниці «Віва (Viva), клініка на Нивках» 1290 грн
Консультація генетика в кліниці «Віва (Viva), клініка в Чайках» 1290 грн
Консультація генетика в кліниці «Мати та дитина» 800 - 1050 грн
Алла
Обращалась к Татьяне Витальевне во время беременности. Обследование и консультация на высшем уровне.
10 січня '17 г.
Наташа
Когда стало ясно что традиционным способом завести нам с мужем детей не выйдет, обратились к этому специалисту. И хорошо что к ней! Как почитаю отзывы: так чтобы бы не делали неудача за неудачей, и все из за халатности врачей. Но с Еленой Сергеевной я спокойна: мелочи не упустит, и это уже подтверждается на деле!
10 січня '17 г.
Лапшины
У меня 16 неделя беременности. На УЗИ нашли какие-то отклонения. Напугали меня, разнервировали, началась истерика. Муж заставил пойти к генетику. Благо, что попалась очень душевная и опытная врач. Знает, как вести себя с такими нервными беременными, вроде меня. Алла Александровна сразу же успокоила, а потом провела свои исследования. Оказалось, что ничего страшного не случилось, а на УЗИ тоже могут ошибаться. Спасибо ей большое за терпение и профессионализм.
22 березеня '17 г.
Вера Ливенцева
Нам порекомендовали Червякову, как лучшего генетика. С мужем пошли к ней на прием, когда решили родить ребенка. Переживали. Нам ведь уже под сорок. Говорят группа риска. Алла Александровна все расспросила, провела скрининговое исследование. Врач нам понравилась. Деловая, ответственная, грамотная. Успокоила, что генетических рисков никаких нет. Мы теперь спокойны.
19 березеня '17 г.
Марьяна
Консультация полная, понятная. Советы врача помогали на протяжении всей беременности. Спасибо Евгению Ивановичу!
15 вересня '16 г.
Леся
Всю вагітність спостерігались в Євгена Івановича. Чудовий лікар, уважний і вдумливий, діагностика на найвищому рівні. Нам рекомендували Парпалея, як одного з найкращих спеціалістів і ми раді, що до нього звернулись.
10 квітня '17 г.
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування
Доктор дієтолог, педіатр, генетик, спеціалізується в генетиці, педіатрії та перинатології. Має великий досвід роботи подіагностірованію репродуктивної функції людини. Займається перинатальним і пренатальним діагностуванням, дослідженням генетичних і онкологічних захворювань, патологій розвитку плоду, генетичної схильності. Веде вагітних, проводить у дітей і дорослих синдромологический аналіз. Турова Людмила Олександрівна кандидат медичних наук, зареєструвала 4 патенти, є автором 80 наукових публікацій і членом Асоціації генетиків, педіатрів і дієтологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 3700, тільки онлайн
Генетик
Лікар генетик вищої категорії. Надає послуги з виявлення патології репродуктивної функції людини, генетичних вад розвитку у плода, спеціалізується на пренатальної діагностики, допоміжних репродуктивних технологіях. Закінчила Сумський державний університет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Генетик
Лікар спеціалізується на визначенні різних генетичних відхилень організму. Працює з вагітними жінками, на УЗД у яких були виявлені видимі порушення. Консультація генетика потрібно в разі наявності генетичних захворювань в сім'ї. Спеціаліст оцінює можливі ризики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Генетик
Доктор Бадюк Вікторія Михайлівна спеціалізується в області генетики. Надає послуги з генетичного скринінгу, займається екстракорпоральним заплідненням, консультує.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Акушер-гінеколог вищої категорії надає послуги з ведення вагітності. Займається біопсією і УЗД матки, установкою і видаленням внутрішньоматкової спіралі.
Невролог
Лікар-невропатолог займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи (спинний і головний мозок, периферичні нерви), проводить метамерних иглорефлексотерапию і метамерное введення ліків, володіє методами мануальної терапії. Лікар надає консультативну та лікувально-профілактичну допомогу пацієнтам зі скаргами на болі в різних відділах хребта, головні болі, запаморочення, похитування при ходьбі, оніміння кінцівок (верхніх і нижніх), порушення функції ходьби, пов'язані з перенесеними гострими порушеннями мозкового кровообігу та спинального кровообігу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невролог, епілептологі
Лікар спеціалізується на діагностиці рідкісних та спадкових неврологічних захворювань у дітей. Здійснює патронаж дітей до року. Лікує епілепсію, головні болі і тики, аутоімунні хвороби нервової системи. Є автором понад 40 публікацій з епілепсії. Бере активну участь в семінарах та конференціях.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська8212м.Сирець6214м. Нивки8615
Генетик
Лікар спеціалізується на різних генетичних захворюваннях, оцінює ризики розвитку патологій плоду у вагітних. Проводить експертне генетичне УЗД. Основне завдання лікаря - виявлення спадкових та вроджених вад у плода, визначення ступеня генетичного ризику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дефектолог, психолог, спеціаліст раннього втручання
Викликати лікаря додому
Невролог
Лікар спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом невролога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи, в тому числі вегетосудинної дистонії і епілепсії, а також проводить лікування остеохондрозу і міжхребцевих гриж.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710