Гаряєва Ірина Анатоліївна

Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог другої лікарської категорії спеціалізується на лікуванні гормональних збоїв і запальних недуг репродуктивної системи жінки. Приймає пацієнток з симптоматикою клімаксу і менопаузи. Виконує такі процедури, як інтимна контурна пластика, установка і видалення внутрішньоматкової спіралі, хімічна деструкція шийки матки, біоревіталізація статевої сфери. Лікує інфекційні захворювання, патологічні утворення і структурні зміни, викидень.

Юля
Проводила мне химическую деструкцию. Сказать что перед процедурой я боялась - ничего не сказать. Ноги стряслись подходить к кабинету. Хорошо, что Ирина Анатольевна такая понимающая, чую, кто другой, давно бы уже сорвался и сказал чтобы не тянула время, а она очень терпеливая - успокоила, да и провела все на высшем уровне

• 1999 р. — Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського;
  • 2001 р. — інтернатура.

• ТУ "Кольпоскопія та запальні захворювання в акушерстві та гінекології", "Ендокринологія в акушерстві та гінекології", "Онкогінекологія";
  • "Сучасні методики для жіночого здоров'я: Лазерні технології та ін'єкційне інтимне омолодження".