Кущ Володимир Миколайович

41 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікації займається виявленням, лікуванням хвороб жіночої статевої системи, включаючи патології шийки матки. Має значний досвід роботи, ступінь кандидата наук, доцент кафедри акушерства і гінекології. До Володимиру Миколайовичу звертаються при болісних менструаціях, порушеннях циклу, інфекціях статевих шляхів, після перенесених оперативних втручань, при безплідді, при запальних процесах, при виявленні новоутворень, в тому числі злоякісних.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117

Лиля
Когда какие сложные случаи многие коллеги к Владимиру Николаевичу не стесняются обращаться – сама не раз присутствовала при этом. Мне тем более приятно, что я у Куща постоянно наблюдаюсь – я под надежной опекой врача.
Полина В.
При УЗИ-осмотре Владимир Николаевич выявил миому матки. Слава богу, она была небольшая и обошлось без операции, вылечили с помощью лекарств. Я очень благодарна своему врачу.
Антонина
Недавно стали беспокоить боли районе яичников, решила, что это связанно с месячными и отложила посещение врача. Через несколько дней боль стала настолько интенсивной, что пришлось откладывать все дела и идти на консультацию к гинекологу. Кроме основного заболевания врач выявил эрозию шейки матки и порекомендовал пройти комплексное лечение. Результатом лечения я довольна. Спасибо. Теперь буду посещать гинеколога регулярно, а не тогда, когда что-то заболит.
Надежда
Врача советовала подруга, и я не прогадала. Спасибо!

• 1979 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, м. Київ;
  • 1981 р. — Клінічна ординатура Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупики, м. Київ;
  • 1986 р. — Аспірантура в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця.

Науковий ступінь і звання

• Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.

• 2010 р. — курси з кольпоскопії;
  • 2012 р. — курси по УЗД;
  • 2014 р. — курси з гістероскопії.