Хохлова Тетяна Петрівна

Акушер-гинеколог, Гинеколог-онколог, Гинеколог-эндокринолог
Лікар вищої категорії
Тетяна Петрівна спеціалізується на лікуванні запальних процесів жіночої статевої сфери, безпліддя, доброякісних новоутворень, ендометріозу, захворювань шийки матки, ІПСШ, клімактеричних розладів і ін. Виконує омолодження і відбілювання вульви і періанальних ділянки, контурну інтимну пластику, лазерне видалення кондилом, липофилинг великих статевих губ , лікування опущення стінок піхви, лазерне лікування вагінальної атрофії. Проводить УЗД органів малого таза, инсеминацию, біопсію, кольпоскопію, роздільне діагностичне вишкрібання.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська) м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213
Київ вул. Бастіонна 3/12 м.Звіринецькам.Печерська

Александра
Прекрасный доктор! Мне Очень помогла! Всем рекомендую!
В.
У Хохловой вам гарантированы индивидуальное отношение, внимание, конфиденциальность всех исследований и лечения. Кроме того, уважаю Татьяну Петровну за позитив и поддержку пациента. Спасибо огромное!
Наташа
Татьяна Петровна помогла избежать операции. Всем рекомендую этого врача.
Анастасия
По достоинству оценила уровень ее работы. Очень грамотный врач.

• 1999 р. — Київський медичний університет УАНМ, лікувальний факультет;
  • 1999 р. — інтернатура за спеціальністю освіти ім. П.Л. Шупика.

• 2001 р. — курси стажування «Сучасні аспекти фармакотерапії з використанням»;
  • комплексних гомеопатичних та фітопрепаратів", КМАПО ім. Шупика, м. Київ;
  • 2001 р. — ТУ «Кольпоскопії та онкогінекології», Київський міський онкологічний центр;
  • 2004 р. — ПАЦ «Акушерство та гінекологія», КМАПО ім. Шупика, м. Київ;
  • 2009 р. — «Медикаментозне переривання вагітності в малих термінах», м. Київ;
  • 2009 р. — ПАЦ «Акушерство та гінекологія», КМАПО ім. Шупика, м. Київ;
  • 2011 — ТУ «Сучасні основи перинатології», КМАПО ім. Шупика, м. Київ;
  • 2012 — ТУ «УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології», КMAПO ім.Шупика, м. Київ;
  • 2013 р. — «Гармонія гормонів-основа здоров'я жінки. Школа клімактерія», НІІ ПАГ.
2013 р. — «Основи репродуктології», КМАПО ім. Шупика, м. Київ; 2013 р. — «Етика та деонтологія лікарів медичної практики»; 2013 р. — «Репродуктивне здоров'я сім'ї — проблеми безплідного шлюбу»; 2013 р. — атестація по Організації та управлінні охорони здоров'я і присвоєна кваліфікація лікар-спеціаліст за спеціалізацією організація та управління охорони здоров’я; 2014 — ПАЦ «Акушерство і гінекологія», КМАПО ім. Шупика, м. Київ; 2014 р. — вища кваліфікаційна категорія лікаря за спеціальністю «Акушерство і гінекологія»; 2014 — «Гістеро і лапароскопія в гінекології», м. Київ, КМАПО ім. Шупика; 2014 — «Інтимна ін'єкційна корекція, контурна пластика, біоревіталізація в гінекології»; 2017 — «Лазерні технології в гінекології. Використання СО2 лазера в гінекології»; 2017 — «Школа репродуктології».
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець