Лікарі проктологи в Києві (метро Печерська)

Я дуже вдячна лікарю-проктологу Остапенку Анатолію Васильовичу за уважність, чуйність, добре позитивне відношення до клієнта. Таким лікарям великий уклін. Щиро дякую!
06 липня '21 г.
Тетяна Володимирівна
Хочу залишити слова великої подяки лікарю від Бога Остапенку Анатолію Васильовичу. Кваліфікований лікар, який з чуйністю та увагою вислухає пацієнта та надасть допомогу виключно за інтересами пацієнта. В руках даного лікаря почуваєш себе захищеним та маєш почуття повної безпеки. Цей лікар не лише допомагає вилікувати захворювання, а ще й дає віру у чудового українського лікаря нового формату, нової генерації. Здоров’я Вам та процвітання, мій лікарю!
05 липня '21 г.
Элеонора Леонидовна
Прошла курс лечения у доктора Остапенко Анатолия Васильевича. Доктор от Бога!!! Грамотный, внимательный. Все процедуры и манипуляции выполнялись с высокой степенью квалифицированности доктора. Буду рекомендовать его своим знакомым.
28 липня '21 г.
Отличный доктор. Всё подробно рассказал, объяснил, сразу после консультации сделали первую процедурку по лигированию гемороидальных узлов - безболезненно и быстро.
30 листопада '-1 г.
Проктолог
31 рік досвіду
У компетенції лікаря консультація, аноскопія, ректороманоскопія, пальцевий огляд, гемороїдектомія, геммороідопексія, висічення анальних тріщин, місцева гормонотерапія анальної тріщини, висічення кісти куприка, розкриття нагноєння КЕХ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Проктолог, флеболог, судинний хірург
Лікар-флеболог, проктолог, хірург вищої категорії. Володіє терапією патологічних процесів в судинах нижніх кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність, варикоз, тромбофлебіт, тромбоз і т.д. Є автором кількох статей в медичному журналі «Хірургія України».
Хірург, Проктолог
Викликати лікаря додому
Лікар-хірург займається естетичної медициною, виконує весь обсяг амбулаторної хірургії. Веде консультативний прийом пацієнтів, спостерігає в післяопераційний період. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Хирург, Проктолог
Доктор Німцев В'ячеслав Олександрович спеціалізується на проведенні хірургічних втручань. Оперативним шляхом видаляє новоутворення, тромби і інші дефекти. Також проводить операції в діагностичних цілях. Володіє техніками традиційної ендоскопії та ректороманоскопії. Крім того виконує пункції для подальших лабораторних аналізів і постановки діагнозу.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117