Лікарі педіатри в Києві (метро Печерська)

Світлана
Декілька днів тому мій син прийшов із садочка із підвищеною температурою, ми подумали що це банальна простуда, багато дітей і все таке. Але наступного ранку я помітила висип на тілі. Ми одразу звернулися на консультацію до цього лікаря. Як виявилося, ми захворіли вітряною віспою. Лікар дуже хороший та професійний. Обстежила, та призначила лікування. Зараз приймаємо ліки вдома. Рекомендуємо!
20 січня '20 г.
Очень хороший специалист. Помогла в моей проблеме, ответила на все вопросы. Очень рекомендую.
16 лютого '19 г.
Отличный специалист. Полностью удовлетворила консультация данного доктора, детально ответила на все вопросы.
25 листопада '18 г.
Хороший доктор. Сразу нашла подход к ребенку. Визитом остались довольны.
12 лютого '19 г.
Педіатр, Неонатолог
Лікар Нікітіна Неллі Володимирівна - педіатр. Протягом 22 років надає кваліфіковану допомогу в усуненні захворювань дитячого віку. Проводить профілактичний прийом дітей першого року життя. Спеціалізується на загальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання. Проводить комплексну діагностику і лікування простудних хвороб.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Педіатр
Веде консультативний прийом пацієнтів, займається діагностикою та лікуванням захворювань: вітрянка (вітряна віспа), гастрит, грип, краснуха, нежить (риніт), пневмонія і ін. Вільно володіє англійською та італійською мовами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Педіатр
Веде прийом дітей з народження, займається діагностикою та лікуванням захворювань, профілактичними оглядами, оглядом перед вакцинацією.
Сімейний лікар, педіатр
Доктор Журлова Галина Анатоліївна, спеціаліст першої категорії. Проводить консультації дорослих і дітей. Здійснює комплексну діагностику здоров'я людини, оформляє лікарняний лист, збирає анамнез. Займається профілактичними заходами, розпізнаванням і лікуванням простудних захворювань, гострих респіраторних вірусних інфекцій, захворювань нирок і надниркових залоз, шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, проблеми неврологічного характеру.
Викликати лікаря додому
Лікар проводить комплексний огляд дітей першого року життя, відстежує психічний розвиток. Визначає масу і зростання дитини, складає індивідуальні графіки вакцинації. Проводить комплексну терапію гострих вірусних та інфекційних захворювань. Ставить щеплення. Консультує батьків з питань здоров'я та годування дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Педіатр
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області педіатрії. Займається діагностикою та лікуванням органів дихання і шлунково-кишкового тракту у дітей від періоду новонародженості до повноліття. Проводить консультативні прийоми з питань грудного вигодовування та харчування дітей до 1 року, а також правил догляду за дитиною.
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Лікар-педіатр, гастроентеролог займається лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Здійснює контроль за стан здоров'я і розвитку дітей до року, займається профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту, харчових алергій. Володіє навичками інструментальної діагностики роботи шлунково-кишкового тракту. Алла Олександрівна веде консультативний прийом, застосовує індивідуальний підхід. До неї звертаються при різних порушеннях в роботі травної системи у дітей: гастритах, алергічних реакціях на їжу, при кольках, здутті живота, непереносимості певних харчових продуктів (лактози, глютену).
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Неонатолог, Педіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологій верхніх і нижніх дихальних шляхів у дітей, а також алергічних і соматичних захворювань. Спеціалізується на вакцинологии і неонатології. Консультує з питань догляду за дітьми та грудного вигодовування, розробляє графіки вакцинацій. Займається корекцією психофізичного стану дітей до року.
Педіатр, дитячий гастроентеролог, дієтолог
Викликати лікаря додому
Дитячий гастроентеролог, педіатр, провідний спеціаліст, має вищу категорію, в роботі використовує сучасні методи діагностики захворювання шлунково-кишкового тракту. Консультує батьків з питань новонароджених діток: часті відрижки, нестійкі випорожнення, кишкові кольки, особливо у віці старше 3-х місяців, поганий апетит, недостатня прибавка в масі, зростанні і т.д.
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност
Лікар-педіатр, спеціалізується в областях лікування серцево-судинних патологій. Також компетентна в ревматології. Проводить весь спектр медичних процедур кардіологічного профілю, включаючи ехокардіографію. Практикує гомеопатичні терапію, а також консервативні методи лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання, такі як, серцева недостатність, стенокардія, ішемія і аритмія, артеріальна гіпертензія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8