Тарасенко Юлія Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Доктор Тарасенко Юлія Володимирівна, спеціаліст вищої категорії. Пропонує пацієнтам консультації акушера-гінеколога щодо підготовки до вагітності і її проходження. Курирує процес родової діяльності і спостерігає пацієнтку в післяпологовий період. Проводить лікування ерозії шийки матки, кіст яєчників, пухлин, діагностує і лікує інфекційні захворювання і ЗПСШ, хвороби матки.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265

Ксения
15 квітня '17р.
Тарасенко Юлия Владимировна наблюдала меня в послеродовой период. Она всегда достаточно уделяла мне времени, также дала много полезных рекомендаций, помогла правильно настроить процесс лактации. Спасибо доктору, сейчас мой женский организм практически полностью восстановлен.
Ярослава
У Тарасенко Юлии Владимировны я стояла на учете во время беременности. Врач понравилась, всегда внимательная. Когда у меня была угроза выкидыша, она настояла на стационарном лечении. Благодарна ей за это, если бы я отказалась, возможно, что ребёнка не удалось бы сохранить.

• 1993 р. — Київський медичний інститут;
  • 1996 р. – Інтернатура в Київському міському пологовому будинку №3 на кафедрі акушерства та гінекології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця;
  • 2014 р. — Українська військово-медична академія.

• 1997 р. — Курси підвищення кваліфікації на базі Київського міського онкологічного центру з циклу «Кольпоскопія»;
  • 1998 р. — теоретичне навчання на базі Національної медичної академії післядипломної освіти МЗ України на теми «Планування сім'ї. Гормональна терапія. Сучасні методи гістеросальпінгографії»;
  • 1998 р. — курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти з циклу «УЗД в акушерстві та гінекології»;
  • 2003 р. — курси підвищення кваліфікації на базі НМАПО МОЗ України з циклу «Ендокринологія в акушерстві та гінекології».