Лікарі в Києві (метро Олімпійська)

Анастасія
Вдячна Анні Олегівні за нашу донечку, на яку чекали 7 років. Дуже довго не могли завагітніти без якихось явних і зрозумілих причин, багато змінили лікарів і витратили коштів, поки не зустріли Анну Олегівну, з якою за кілька циклів все вийшло. Всім дуже раджу Анну Олегівну і будьте впевнені, шо у Вас все вийде!!!
Катерина
Внимательный, квалифицированный специалист, обращает внимание на детали. Подробно и понятно проконсультировал по проблеме, не навязывал дополнительных услуг. Осталась очень довольна отношением, полученной информацией и рекомендациями. Располагающий и приятный в общение.
30 листопада '-1 г.
Обращалась к Анне Олеговне по рекомендации своей подруги, которая только благодаря этому прекрасному доктору стала мамой. У меня были проблемы другого плана, и А.О. помогла мне их решить. Не так часто встречаются врачи, которые работают так четко, конкретно и профессионально! Ничего лишнего - правильный диагноз, лечение и положительный результат!
Грищенко Оксана
У многих врачей я лечилась от бесплодия больше 10 лет . Множество анализов , продувание труб , инсеминация . Но , увы ! Я была на грани , мне было 40 лет ! Я пришла на прием к Исламовой Анне Олеговна . Сделали анализы , Анна Олеговна назначила лечение . Через 2,5 !!! Месяца наступила долгожданная беременность . Это было Чудо ! Но мой ребенок мог и не родиться . Два раза была угроза срыва беременности , киста , возраст . 9 месяцев постельного режима . И все 9 месяцев со мной была Анна Олеговна . Всегда очень внимательная , чуткая . И только благодаря ее профессионализму и уверенности , что у нас все получится и будет всё хорошо , я родила совершенно здоровенькую и красивую девочку . И теперь глядя на свою , уже почти взрослую доченьку , я благодарю Вас каждый день ! Спасибо Вам , дорогая Анна Олеговна ! Низкий поклон !
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог, спеціалізується на ендокринній гінекології. Проводить консультації, веде вагітних. Лікує жіноче безпліддя, викликане гормональними збоями. Крім того, займається лікуванням полікістозу яєчників і міоми матки. Приймає пацієнток з вираженим передменструального синдрому і призначає їм відповідні медикаментозні препарати для купірування симптомів.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Судинний хірург, УЗД-спеціаліст
Лікар судинний хірург, здійснює лікування захворювань судинної системи, в тому числі нижніх кінцівок, виконує оперативне і малоінвазивне лікування варикозної хвороби. Володіє сучасними методами хірургічного лікування судинних патологій, включаючи склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію, класичні хірургічні операції. Автор кількох наукових публікацій, постійно вдосконалює свої навички, бере участь в семінарах, майстер-класах. Доктор Родіонов приймає пацієнтів, у яких спостерігаються симптоми: тяжкість в ногах, набряклість, судоми, судинні зірочки, венозні вузли, тромбози, трофічні виразки.
Записатися на прийомЗа місяць записані 9 пацієнтів
Консультація Консультація флеболога + УЗД 700 грн
Отоларинголог
Олена Андріївна проводить діагностику ЛОР-органів, ендоскопічний огляд. Займається видаленням сторонніх тіл і новоутворень з порожнини носа і глотки, призначає індивідуальне лікування пацієнтам
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Психіатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та терапією психічних розладів. Для лікування використовує медикаментозну терапію та психотерапевтичні бесіди. Приймає пацієнтів з шизофренією, біполярним афективним розладом, нервовою анорексією, психозом, фобіями. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
УЗД-фахівець
Спеціаліст проводить ультразвукове дослідження серця. Професійно виконує доплерографію судин головного мозку. Займається відстеженням динаміки змін в органах на тлі призначеної терапії. Дійсний член Українського доплерівського клубу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Терапевт, гастроентеролог
Юлія Олександрівна - практикуючий фахівець, що застосовує сучасні методики діагностування та лікування пацієнтів з хворобами терапевтичного, а також гастроентерологічного профілю. Лікар складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнт. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Психіатр, психотерапевт
Лікар проводить індивідуальні психологічні консультації. Допомагає пацієнтам справитися з панічними атаками, розладами харчової поведінки та тривожно-депресивними розладами. Працює з пацієнтами, які втратили інтерес до життя, перенесли травму або смерть близької людини.
Консультація 2200/3200 грн.
Алерголог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лабораторною діагностикою алергічних реакцій, з подальшим їх лікуванням. Спеціаліст усуває алергію різної етіології, включаючи сезонні загострення, алергічний риніт, кон'юнктивіт. Прийом ведеться за попереднім записом.
Психіатр
Викликати лікаря додому
Спеціаліст проводить діагностику і лікування психічних розладів у наркозалежних пацієнтів. Приймає пацієнтів з галюцинаціями, спробами суїциду і постійної безсонням. В ході лікування застосовує як традиційні, так і сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
УЗД-фахівець
Лікар УЗД-діагност вищої категорії, проводить повний спектр ультразвукової діагностики, включаючи дуплексне сканування і трансректальне, трансвагінальні, трансабдомінальні методи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1