Лікарі дієтологи в Києві (метро Печерська)

Светлана Алексеевна
Проблемы с лишним весом у меня уже давно. Но обратиться к специалисту я решила совсем недавно по рекомендации подруги, которая с успехом прошла курс лечения в Натальи Кудриной. Я рада, что тоже к ней обратилась. Ведь мой вес уже пришел в норму, теперь обновляю себе гардероб на два размера меньше.
19 грудня '19 г.
Если у вас сахарный диабет, то поверти вкусное питание еще никто не отменял. По началу я мучилась с выбором еды всеми этими подсчетами. Но Елена Юрьевна Михайленко научила меня питаться по новому. С помощью ее помощи мои блюда стали намного вкусней и привлекательней. Также она научила меня подсчету хлебных единиц
22 липня '18 г.
На первой консультации диетолог Елена Юрьевна Михайленко, меня убедила, что сахарный диабет -это не приговор и с ним можно и нужно жить полной жизнью. Она подобрала мне правильную диету, рассчитала хлебные единицы, всегда поддерживала меня, даже когда у меня что-то не получалось.
08 липня '18 г.
Ендокринолог, Дієтолог
Лікар Михайленко Олена Юріївна — ендокринолог, дієтолог. Спеціалізується на захворюваннях щитовидної й підшлункової залози. Проводить комплексну терапію цукрового діабету та інших ендокринних порушень. Допомагає у складанні індивідуальних графіків харчування. Проводить ранню діагностику захворювань. Бере активну участь у телевізійних передачах.
Консультація 2000 грн.
Врач-эндокринолог, диетолог
Пластичний хірург
Пластичний хірург, робить вібраційну, класичну і ультразвукову ліпосакцію, проводить блефаропластику, фейсліфтінг, пластику раковин вух, пластику живота, сідниць, гомілок, рук, маммопластику. Також виконує ліпосакцію, лазерний ліполіз, підтяжку хірургічними нитками. У своїй роботі застосовує тільки сертифіковані препарати, витратні матеріали та апаратуру, безпеку і ефективність яких підтверджена клінічними дослідженнями.
Гастроентеролог, дієтолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, проводить гастроентерологічні дихальні тести
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Педіатр, дитячий гастроентеролог, дієтолог
Викликати лікаря додому
Дитячий гастроентеролог, педіатр, провідний спеціаліст, має вищу категорію, в роботі використовує сучасні методи діагностики захворювання шлунково-кишкового тракту. Консультує батьків з питань новонароджених діток: часті відрижки, нестійкі випорожнення, кишкові кольки, особливо у віці старше 3-х місяців, поганий апетит, недостатня прибавка в масі, зростанні і т.д.