Лікарі андрологи в Києві (метро Печерська)

Федор
К Антону Олеговичу я обратился с довольно интимной проблемой - эректильной дисфункцией. Я уже даже опустил руки. Но методы лечение Микитенко действительно эффективные. Моя жизнь снова заиграла красками, и теперь я снова могу сполна наслаждаться своей женой и радовать ее.
15 січня '20 г.
Ольга Смірнова
Шикарний спеціаліст . Розумний чоловік!)) Світлий розум та золоті руки. Врятував мою ліву нирку!
30 листопада '-1 г.
Виктор
Обращались для отца ( 83 года) . По поводу аденомы простаты и камня ( 5 см!.) В мочевом пузыре. Доктор Глушко Сергей Андреевич оказался очень грамотным спецом, ( чуйка не подвела).). Сначала поставили катетер ,чтоб разгрузить почки и моч.пузырь, отец ходил примерно месяц .потом решился на основную операцию ( из-за возраста и сах.диабета были возможны только малоинвазивные вмешательства) .. самой геморойной оказалась подготовка к операции ( куча анализов, медкомиссия, зонд,клизьмы).. операцию сделали за два раза сначала лазером раздробили и вымыли камень..а через пару дней сделали транс уретральную резекцию аденомы, всё под спинальной анестезией.После операции находился в больнице около 10 дней,был под контролем, делались какие-то плановые процедуры. В итоге все прошло На Ура ! Отец как " Ожил" ..и примерно через две недели после выписки всем подряд рассказывал что струя как в молодости ))) ...так шо если писять не легко , обращайтесь к Урологу Сергею Андреичу Глушко!))))
30 листопада '-1 г.
Катерина
Врач от бога!!!! я очень благодарна вам
11 липня '17 г.
Уролог, Хірург, УЗ-діагност
Лікар-уролог спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи (сечового міхура, сечокам'яної хвороби, ниркових кольок; гострих запальних захворювань нирок, захворювань чоловічих статевих органів, ЗПСШ). Проводить оперативне лікування фімозу, парафімозу; корекцію короткої вуздечки статевого члена, медикаментозне лікування гіперплазії передміхурової залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог, Хірург
Лікар-уролог вищої категорії. Має досвід роботи в передових зарубіжних клініках. Надає консультаційні послуги в області урології та андрології. Проводить діагностику і лікування таких захворювань, як пієлонефрит, уретрит, цистит, епідидиміт, сечокам'яна хвороба, уретроцеле, варикоцеле, водянка яєчника, аденома простати, лейкоплакія сечового міхура, синдром полікістозних яєчників. Виконує установку ниркового стента, Уретероскопія, літотрипсії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Уролог
Лікар уролог, андролог вищої категорії. Має великий досвід роботи з діагностування та лікування: аденоми передміхурової залози, чоловічого безпліддя, запальних процесів в нирках і сечостатевої сфері (простатит, цистит, пієлонефрит). Лікує нетримання сечі, порушення ерекції, сечокам'яною хворобою, патологію сечових шляхів, що передаються статевим шляхом. Сергій Вікторович проводить оперативне лікування доброякісних утворень статевих органів, кандилом, папілом, короткої вуздечки і фімозу. Є учасником зарубіжних і українських конференцій
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117