Вемар, медичний центр

8.1
Київ, пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр “Вемар” - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.

Клініка “Вемар” пропонує пацієнтам такі види послуг:

• ультразвукова діагностика(молочних залоз, органів малого тазу, нирок, вагітності та ін.);
  • фолікулометрія яєчників;
  • цистоскопія;
  • гістероскопія;
  • ехосальпінгографія;
  • відеокольпоскопія розгорнута;
  • лікування безпліддя;
  • ведення вагітності;
  • переривання вагітності на різних етапах;
  • лікування статевих інфекцій.
  • Завдяки якісному обладнанню та кваліфікованому персоналу клініка гарантує повноцінне обслуговування пацієнтів.

Медичний центр має доволі зручне розташування - пр-т Бажана,16, офіс №1(ст. метро Осокорки, Позняки).

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Вемар, медичний центр, вартість послуг:

• Фолікулометрія яєчників 200
  • УЗД до 12 тижнів 500
  • УЗД сечового міхура і простати 500
  • УЗД нирок та сечового міхура 400
  • Ехогістеросальпінгографія (ЕхоГСГ) 2 500
  • Гістероскопія (з біопсією ендометрію, з внутрішньовенним наркозом і ПГИ) 5 600
  • Відеокольпоскопія розширена 250
  • Гістерорезектоскопія 1 ступеня складності (Свнутрівенним наркозом і патгістологія Отриманого матеріалу) 7 000
  • Гістерорезектоскопія 2 ступеня складності З видаленням великих поліпів і вузлів міоми (З внутрішньовенним наркозом і патгісстологіей Отриманого матеріалу) 8 000
  • Гістерорезектоскопія з абляцией ендометрія (З внутрішньовенним наркозом, ПГИ) 7 000
  • Біохімічне дослідження (один показник) 50
  • 19. Исследование на TORCH- инфекции 150
  • Дослідження гормонів крові 150
  • Дослідження ХГЧ крові 200
  • PRISKA 1-й трісеместр 650
  • PRISKA 2-й трісеместр 750
  • Рідинна цитологія 400
  • Рідинна цитологія + High Risk HPV DNA test (ДНК ВПЛ високо канцерогенного) 800
  • Рідинна цитологія + мікроскопія 500
  • Ексцизія шийки матки 650
  • Дослідження абортного матеріалу 650
  • ПАП тест 160
  • Лікування трихомоніазу у жінок
  • Лікування міоми матки у жінок
  • Міомектомія (хірургічне видалення матки)
  • Ще...
  • Лікування простатиту у чоловіків
  • Лікування аденома простати у чоловіків
  • Лікування чоловічого безпліддя і діагностика
  • Масаж передміхурової залози у чоловіків 120
  • Інстиляція уретри (з вартістю катетера) 150
  • Взяття урогенітальних аналізів 50
  • Консультація уролога 600
  • Вимірювання артеріального тиску 50
  • Лікування хламідіозу у чоловіків і жінок
  • Обстеження на RW 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Отличный сервис
Ганна Стєклова
Олександра Івановича ми з чоловіком знаємо давно, дуже досвідчений лікар, все зрозуміло пояснив, не медичними термінами, а людською мовою. Та найголовніше-результат, вже й не думали що станемо батьками - а сталося. Вельми вдячні. *батьки 3-х річного Сашка
Алексей
Много ходил по урологам, ника не могли выявить причину обосторения хронического простатита после переохлаждений и алкоголя. Доктор сразу сказал что нужно обследовать на трихомонады, и если выявлено, то подлечить , и в дальнейшем , не провоцировать( к сожалению, пиво люблю). Так и получилось. Трихомонада гайдена, подлечили, и пришлось бросить пить пиво( к сожалению), и не переохлаждаться.
Вероника
Очень внимательный и опытный врач, помогла избавиться от серьезных проблем со здоровьем. Очень ей благодарна.
Замечательный врач!
Владимир
Огромное неудобство - отсутствие платежного термина банковской картой!
Олег
13 квітня '17р.
Мне 45 лет. Недавно познакомился с женщиной, а преждевременное семяизвержение испортило наше первое близкое знакомство, а вскоре и вообще мы с ней из-за этого расстались, так как постоянно нервничал. Александр Иванович Профессионально подошел к решению моей проблемы, досконально ее изучив. Все назначения и рекомендации исполнял в точности. Благодаря грамотному и эффективному лечению сейчас я доволен собой.
Марго
06 квітня '17р.
В гинекологе Гурмак я не разочаровалась. На прием к ней попала впервые. Комфортный осмотр, что не каждый врач делает это так бережно и тщательно. Хочу поблагодарить Лилию Степановну, которая очень своевременно и правильно поставила диагноз, и отправила меня на операцию.
Виктор
05 квітня '17р.
У меня диагностировали простатит. Операция - это самое последнее к чему я прибегну. Нашел уролога Манжуру по отзывам и решил обратиться к нему за помощью. Хочу поблагодарить Александра Ивановича за помощь, качественное лечение и понимание. Операция не потребовалась.
У меня появились боли внизу живота слева. Лилия Степановна поставила мне левосторонний аднексит. Лечение было результативным. Квалификация врача действительно высокая. Она достаточно участлива и въедлива в работе. В общении очень приятная. Думаю, буду обращаться еще.
Дмитрий
Не могу не отметить профессионализм человека, который без операции решил мою проблему. Николай Николаевич - это врач с большой буквы, который реально помогает. У меня была аденома простаты. Обследовал, составил схему лечения, строго контролировал ход лечения и выполнения его рекомендаций. Спасибо!
Анжела Береговая
Анестезию во время операции делала мне анестезиолог Олесняк. Высококлассный она врач. Я заснула и легко проснулась, как будто и не было наркоза, и 2-х часовой операции. Препараты подобрала качественные и дозировку точную. Чувствуется опыт. После операции тоже интересовалась самочувствием и весь оставшийся день навещала. Спасибо большое за хорошее отношение.
Анестезиолог мне попалась очень знающая и ответственная. Светлана Витальевна исключительно точно подобрала дозу анестезии. Проблем ни во время операции, ни после, когда отходила от наркоза не возникло. Спасибо за ответственное отношение к работе. С таким доктором спокойно можно идти на операцию.
Очень благодарна за помощь этого специалиста и хочу порекомендовать ее всем, кто отчаянно хочет завести здорового ребеночка! Творит чудеса! Нашему малышу уже годик, а все благодаря ей
Лариса
Наблюдалась в Вемаре еще до замужества, очень уж нравилось отношение и толковость врачей. Сейчас полностью здорова и планируем беременность, так что на учет стану сюда, уверена что здесь сделают все для здоровья меня и будущего ребенка.
Катерина
Так уж получилось, что однажды попав на прием к Шепитько, продолжаю пользоваться ее помощью уже несколько лет. Лариса Николаевна хороший человек и грамотный гинеколог. Меня все устраивает, а от добра добра не ищут.
Валерия
Года четыре уже я у Палиенко наблюдаюсь. Оксана Юрьевна замечательный гинеколог, очень внимательна, мои женские проблемы знает наверное лучше меня самой. Я ей полностью доверяю, всегда мне помогала с любыми проблемами.
В работе Гурмак Лилии привлекает аккуратность, щепетильность, тактичность. Насчет квалифицированного лечения тоже все в порядке – все свои проблемы с женским здровьем я у нее решаю быстро и качественно. Нравится!

Лікарі клініки Вемар, медичний центр

• Реаніматолог
  • Сексолог
  • Уролог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка) м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-18:00
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00