Лікарі офтальмологи в Києві (метро Печерська)

Катерина
Дуже хочеться подякувати лікарю це лікар яка любить свою роботу і дуже хорошо її виконує одним словом лікар від Бога більше нам таких лікарів.
30 листопада '-1 г.
Ірина
До Ірини Василівни я потрапила випадково, у просто в жахливому стані після лікарів однієї з найвідоміших приватних клінік. Ситуація була в тому що я абсолютно здорова людина вирішила позбутися окулярів і зробила корекцію зору. Складність виявилась в тому що лазер зір мені покращив, АЛЕ! очі у мене не загоювались. Дійшло до того що три тижні поспіль на моїх очах були ерозії рогівки, лікарі клініки в якій я зробила операцію, не могли це вирішити. Що вони тільки не робили ..змінювали препарати, дорогі, дешеві...очі не заживали. Увесь цей час я відчувала адський біль. Тоді мені пощастило звернутися до Ірини Василівни...яка призначила мені лікування під час якого через три дні вдалося зробити неможливе (на відміну від інших чотирьох лікарів на чолі з головним) очі перестали боліти і почали загоюватися. Як таке може бути??? Ірина Василівна, Ви справжній професіонал! Також чуйна, хороша людина. Я дуже вдячна Вам за допомогу. Дякую! З повагою, Ірина П.
30 листопада '-1 г.
Маша
Елена Владимировна лечила мою дочь. У нее с рождения наблюдались проблемы со зрением. Несколько процедур и все проблемы исчезли. Спасибо за проявленный профессионализм и быстрое эффективное лечение.
30 червеня '18 г.
Света
Елена Владимировна проводила лечение у моего сына. Ребенок не боялся приходить к ней на процедуры. Врач понимает как обращаться с детками и снизить их страх перед осмотрами. Теперь хожу к ней на плановые приемы с дочерью. Всем очень довольна.
27 червеня '18 г.
Офтальмолог
Лікар офтальмолог другої категорії. Спеціалізується на лікуванні, таких захворювань як катаракта, кератит, кон'юнктивіт, астигматизм, блефарит, дегенерація рогівки, іридоцикліт та інших.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Офтальмолог
Лікар Петренко Олена Володимирівна - офтальмолог. Спеціалізується на захворюваннях органів зору в дитячому віці. Улюблений напрямок діяльності - офтальмологія маленьких пацієнтів. Лікар володіє навичками психолога, що дозволяє беззастережно проводити консультації, діагностику і лікування з мінімальним дискомфортом для дитини. Приймає в приватному порядку. Спеціалізується на короткозорості, далекозорості, запальних ураженнях сітківки ока. Володіє сучасними навичками терапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація от 400
Дитячий офтальмолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням офтальмологічних захворювань у дітей. Проводить корекцію аномалій рефракції. Лікує амбліопії, косоокість, астигматизм, міопію і інші патології очей. Надає допомогу при травмах очей різного походження. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Дитячий офтальмолог
Спеціаліст в області лікування очних захворювань у дітей, володіє навичками апаратної діагностики та лікування.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань органів зору. Основний напрямок діяльності - терапія далекозорості, короткозорості, кон'юнктивіту, катаракти, глаукоми та астигматизму. Розробляє персональні схеми лікування з використанням сучасних медикаментів.
Офтальмолог, дитячий офтальмолог
Спеціалізується на лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих, призначає лікування, підбирає методи корекції зору, проводить діагностичні дослідження.