Лікарі реабілітологи в Києві (метро Печерська)

Маргарита
Когда была за границей, сделала себе тайский массаж. Очень он мне понравился. Решила попробовать найти специалиста по тайскому массажу и в нашей стране. Сергей Алексеевич профессионал в этом деле. Ходить к нему на массаж одно удовольствие. Спасибо!
23 березеня '19 г.
Николай
Проходил курс лечебного массажа в период реабилитации и хочу выразить огромную благдарность доктору Рипе. Сегодня очень редко можно встретить такого профессионала и просто замечательного человека.
21 лютого '17 г.
Кирил
Дякую за реабілітаційне лікування. Рекомендую спеціалиста, як гарного лікаря
09 вересня '16 г.
Иван
Хороший доктор, приятный - пока все устроило, все понравилось!
17 жовтня '16 г.
Масажист, Реабілітолог
Спеціаліст практикує тілесно-орієнтовану терапію за методом Фельденкрайза і масаж равликами-Ахатин. Виконує класичний, тайський і інші види масажів. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація от 150 грн.
Масажист, Реабілітолог
Лікар-реабілітолог, займається масажем з метою відновного лікування. Володіє всіма сучасними техніками апаратного і ручного масування. Проводить процедури класичного масажу спини і всього тіла, також робить антицелюлітний і лімфодренажний масажі. Надає послуги масування м'язів для спортсменів.
Анестезіолог, реаніматолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається наданням анестезіологічного забезпечення у загальній, торакальній та абдомінальній хірургії, онкології, ендоскопії, політравмі, нейро та судинній хірургії, травматології, гінекології, офтальмо та ЛОР-хірургії, інтервенційній радіології, стоматології. Володіє сучасними методами знеболювання, мультимодальної аналгезії.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Реабілітолог, масажист
Лікар спеціалізується на реабілітації пацієнтів з метою відновлення рухової активності, психоемоційного та фізичного стану. Проводить моделюючі естетичні процедури (обгортання, ін'єкції). Виконує міоструктурний та антицелюлітний масажі, що реаформує масаж обличчя.
Консультація от 600