Лікарі кардіологи в Києві (метро Печерська)

Олег
Найкращий лікар - спеціаліст своєї справи. Рекомендую!!!!!!!!
30 листопада '-1 г.
Вера Бут
Хороший спеціаліст! Постійно лікує мою матір. На прийомі завжди ввічливий, та доброзичливий. Постійно уважно обстежує, та запитує про найменші зміни загального стану. Лікар дійсно професіонал! Рекомендую спеціаліста!
02 лютого '20 г.
02.05.2017
Раніше у мене ніколи не було проблем з тиском. Але одного разу в мене стався криз. Я звернулася до цього фахівця. Лікар мене обстежив, розписав детальне лікування, та пояснив як приймати таблетки. Від того часу у мене подібних проблем, немає.
27 лютого '20 г.
Ангелина
В клинике "Юлия" была первый раз, делала УЗИ сердца, была на приеме у кардиолога Тищенко Владимира Владимировича. Врач внимательный , знающий специалист, никаких лишних назначений, все корректно и грамотно. Буду рекомендовать своим знакомым. Клиника и персонал тоже оставили приятные впечатления.
02 листопада '19 г.
Кардіолог, Терапевт
Лікар-кардіолог, терапевт має другу кваліфікаційну категорію, займається проблемами кардіології та терапевтичного лікування. Надає послуги ехокардіографії і лікування різних захворювань серця і судин. Зокрема, для обстеження використовує методи електрокардіографії і холтерівського моніторування. Володимир Володимирович спеціалізується також на реабілітації хворих, які перенесли інфаркт.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії хвороб серця та коронарних судин. Приймає пацієнтів із задишкою, підвищеною пітливістю, набряком кінцівок та різкими перепадами артеріального тиску. Лікує аритмії, гіпертонічну хворобу, стенокардію та міокардит. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по кардіології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Кардіолог
Лікар-кардіолог вищої категорії, здійснює лікування патологій кардіологічного, терапевтичного, а також ревматологічного напрямків, проводить діагностику холтерівське моніторування та ЕКГ. Є частим учасником науково-практичних конференціях за фахом в Україні та міжнародних конгресах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Сімейний лікар, Кардіолог, Терапевт, Гастроентеролог
Христина Зіновіївна володіє сучасними підходами до діагностики, лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань дихальної системи, захворювань щитовидної залози, гострих і хронічних інфекцій, цукрового діабету, хвороб шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи. Доктор має навички амбулаторного та стаціонарного лікування хворих. У своїй роботі використовує сучасний комплексний підхід.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Кардіолог
Доктор Гіреш Йосип Йосипович - кардіолог, досвід роботи 6 років. Спеціалізується на захворюваннях серцево-судинної системи. Діагностує порушення на ранніх стадіях розвитку. Розробляє профілактичні схеми. У медичній практиці застосовує сучасні методи лікування та медикаментозне вплив. Спеціалізується на гіпертонічну хворобу, придбаних пороках серця. Підвищує кваліфікацію, проходить адаптовані курси. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Кардіолог
Доктор Пінчук Анна Володимирівна займається лікування пацієнтів з кардіологічними вродженими чи набутими патологіями. Володіє навичками ехокардіографії. Проводить діагностику роботи серцевого м'яза, ЕКГ, добовий моніторинг артеріального тиску та ЕКГ, функціональні проби. Контролює етапи терапії. Автор 2 наукових публікацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Сімейний лікар, Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар-терапевт вищої категорії, завідувач поліклінікою МЕДИКОМ на Печерську. Займається веденням і лікуванням пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, травними захворюваннями, патологіями бронхів і легенів, хворобами нирок і пацієнтів з анеміями різного генезу. Є членом Асоціація сімейної медицини.
Кардіолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, серцевої недостатності. А також діагностує та лікує порушення ритму та провідності, вроджені та набуті вади серця, кардіоміопатит, дисліпідемії. Вілен Андрійович проводить ультразвукову діагностику серця (ехокардіографія) та ЕКГ (електрокардіографія).
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност
Лікар-педіатр, спеціалізується в областях лікування серцево-судинних патологій. Також компетентна в ревматології. Проводить весь спектр медичних процедур кардіологічного профілю, включаючи ехокардіографію. Практикує гомеопатичні терапію, а також консервативні методи лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання, такі як, серцева недостатність, стенокардія, ішемія і аритмія, артеріальна гіпертензія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт, сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій травної, серцево-судинної, дихальної та сечовидільної систем. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, хронічним бронхітом, пневмонією, тонзилітом, анемією, аритмією і гастритом.
Записатися на прийом2 онлайн записи