Майструк Світлана Василівна

Акушер-гінеколог, мамолог
Лікар другої категорії
Лікар акушер-гінеколог, мамолог, спеціалізується на діагностиці та терапії хвороб жіночих репродуктивних органів і молочних залоз. Володіє навичками проведення різних інструментальних досліджень, виконує забір матеріалів для лабораторних аналізів, проводить супровід вагітності, в тому числі патологічні. До Світлани Василівни звертаються при безплідді, під час вагітності для контролю за станом плода, при гормональних розладах і порушення циклу, для вирішення питань планування сім'ї, виборі методу контрацепції.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117

Платон
Начала ощущать в груди какой-то дискомфорт. Хорошо, что вовремя обратилась к Светлане Васильевне. С помощью гормонотерапии удалось предотвратить серьезную проблему.
Алиса
После того, как я закончила кормить моего первого ребенка грудью, где-то через пол года я нащупала у себя в левой груди какое-то уплотнение. Я как любая женщина очень испугалась и побежала на консультацию к маммологу. После проведенного обследования у меня выявили кисту. Доктор порекомендовал сначала медикаментозное лечение. До операции не дошло. Лекарства помогли. Я очень благодарна доктору за то, что он помог справится с моей проблемой без операции.
Оля
Спасибо доктору за внимательное отношение к пациенткам. Буду приходить ежегодно.
Таня
Дмитро Володимирович допоміг меня після аварії. Дякую!

• 2004 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, медичний факультет;
  • 2006 р. — Інтернатура на базі Вінницького національного медичного університета ім. М. І. Пирогова.

• 2006 р. — тренінг на тему «Antenatal Care»;
  • 2006 р. — курси з «Кольпоскопії» в інституті підвищення кваліфікації;
  • 2007 р. — тренінг по темі «Добровільне консультування та тестування на ВІЛ - інфекцію»;
  • 2011 р. — передатестаційний цикл (ПAЦ) на 2 лікарську категорію.