Соколова Катерина Ігорівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
главный врач медицинского центра
Лікар вищої категорії
Катерина Ігорівна є провідним фахівцем у питаннях ведення вагітності, порушень менструального циклу, запальних захворювань жіночих статевих органів, патології шийки матки, кліматичних розладів. Проводить роздільно-діагностичне вишкрібання, стимуляцію овуляції, інсемінацию, офісну гістероскопію, консультації з питань контрацепції, ведення жінок з міомою матки, ендометріозом, поліпозомендометріей. Надає послуги з виявлення причин і лікування безпліддя, лікування ендокринної патології у гінекології.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська) м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213
Київ вул. Бастіонна 3/12 м.Звіринецькам.Печерська

11 квітня '18р.
Захотелось написать про Екатерину Игоревну, может быть мой опыт пригодится другим девушкам. Первое впечатление самое правильное- умная, успешная, знающий специалист.Она четко и правильно поставила мне диагноз и самое главное нашла причину моего заболевания. После небольшого хирургического вмешательства, которое Соколова делала сама мне и лечения гормонами, я могу иметь детей! Благодарю Вас!
11 квітня '18р.
Алина
Лишь благодаря Соколовой удалось получить правильный диагноз и выяснить, что причина моей болезни в гормональных нарушениях. Екатерина Игоревна прописала мне хорошее лечение, уже появились обнадеживающие результаты. Спасибо!
Іван
Соколова приятная женщина, внимательный и знающий гинеколог. Екатерина Игоревна всегда поддержит, качественно вылечит, еще и профессиональные рекомендации даст. Спасибо ей, мне было приятно воспользоваться ее помощью!
Вика
Благодаря лечению "по-женски" проблемы с зачатием исчезли))

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет, м. Київ;
  • 2001 р. – інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• 2002 р. — ТУ «Питання профілактичної перинатолії та планування сім'ї»;
  • 2002 р. — курси «Кольпоскопія та УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології»;
  • 2005 р. — курси «Ендокринологія в акушерстві та гінекології»;
  • 2008 р. — курси «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя»;
  • 2009 р. — семінар-тренінг «Планування сім'ї, репродуктивне здоров'я та основи консультування»;
  • 2011 р. — спеціалізація «Ультразвукова діагностика»;
  • 2012 р. — курси «Лапароскопія та гістероскопія в акушерстві та гінекології»;
  • 2017 — ТУ «Пренатальна діагностика вроджених і спадкових патологій плода в 1-му триместрі вагітності».
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-онколог, Гинеколог-эндокринолог