Лікарі пульмонологи в Києві (метро Печерська)

Хронический бронхит – это моя вечная проблема. Как же надоело постоянно пить кучу лекарств. Все закончилось в один прекрасный момент. Я просто попала на прием к Екатерина Евгеньевне. Череда вечного лечения окончена. Благодаря назначением врача ремиссия длится долго, и надеюсь, сильные приступы кашля вернуться еще не скоро.
30 грудня '19 г.
Пульмонолог, фтізіатр
Лікар-пульмонолог, фтизіатр, має вищу категорію і ступінь кандидата медичних наук, займається діагностикою та лікуванням хронічного бронхіту, бронхіальної астми, пневмонії, емфіземи легенів. Катерина Євгенівна приймає пацієнтів з туберкульозом легень, рак легень і бронхоектатичної хворобою.
Консультація 1500 онлайн
Торакальний хірург
Торакальний хірург, онко-хірург найвищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних та злоякісних новоутворень легень, середостіння, захворювань діафрагми. А також лікар лікує захворювання та новоутворення плеври, грудної стінки, трахеї та стравоходу.