Гематологи в Києві

Консультація гематолога в кліниці «Інновація, онкологічна клініка у с. Лютіж» 400 грн
Консультація гематолога в кліниці «Амеда» 700 грн
Консультація гематолога в кліниці «Здорова сім'я» 700 грн
Консультація гематолога в кліниці «Смарт Медікал Центр» 490 - 900 грн
Консультація гематолога в кліниці «МедЛайн» 400 - 500 грн
Консультація гематолога в кліниці «LISOD» 1950 - 4280 грн
Консультація гематолога в кліниці «Ameda» 700 грн
Консультація гематолога в кліниці «Персомед» 560 - 690 грн
Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Aleksandr
Абсолютно некомпетентный врач по моему мнению
12 червеня '17 г.
Алла
Татьяна Петровна очень хороший врач, помогла правильно установить диагноз. Болезнь оказалась на ранней стадии. Назначила лечение, результат положительный. Болезнь отступила. Большое спасибо, доктор!
11 квітня '17 г.
Мария
Молодая, приятная и очень хороший врач. Я не однократно посещала Инну Ивановну. Всегда внимательно выслушает мои жалобы, даст назначение в письменном виде и хорошенько все распишет. Я придерживаюсь, и болезнь отходит. Спасибо, доктор!
10 квітня '17 г.
Марія Олегівна
Я знаходилася на лікуванні у клініці «Добрий прогноз». З першої хвилини перебування в клініці мене оточили привітні медсестри, які почали піклування про мене. Весь персонал дуже турботливий, у палаті чисто і затишно, не відчуваєш себе наче у лікарні, що дуже важливо для хворих. Дуже вдячна за лікування хіміотерапевту Ярославу Миколайовичу, за його турботу та підтримку не лише у стаціонарі, а й на відстані - у телефонному режимі. Дякую, лікарю, що вселили у мене надію на видужування! Ви найкращий!
23 травня '17 г.
Инна
Я прохожу лечение в клинике "Добрый прогноз", очень довольна всем, всем, всем. Обстановка абсолютно комфортная, ощущение что попал в санаторий. Персонал очень квалифицированный, доброжелательный и заботливый. Уверена в положительном результате моего лечения, за что спасибо моему лечащему онкологу Ярославу Николаевичу. Своим позитивом он заряжает на выздоровление! Спасибо Вам, Ярослав Николаевич, что по несколько раз, а то и десятков раз, заходите к своим пациентам и беспокоитесь о них. Для нас это очень важно!
12 червеня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Гематолог, онкогематолог
21 рік досвіду
Лікар-гематолог вищої категорії, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань кровотворних органів і безпосередньо крові. Євгенія Олександрівна допомагає пацієнтам при анемії і лейкозі. До доктора слід звернутися при різкому зниженні ваги, появі синців і підвищенні температури тіла без будь-якої на те причини. Здійснює стаціонарне лікування гематологічних захворювань, діагностика всіх видів гемобластозов, контроль ефективності лікування.
Записатися на прийом56 онлайн записів
Консультація 1200 грн.
Гематолог, Терапевт, Трансфузіолог
27 років досвіду
Гематолог Кисельова Олена Анатоліївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб крові. Проводить консультації з метою визначення причин появи захворювань, а також встановлює, яка методика лікування буде ефективною для кожного пацієнта. Лікує анемію, лімфолейкоз, мієлолейкоз, лімфому, аутоіммунну тромбоцитопенію, множинний тип мієломи. Проводить аналізи для визначення тромбоцитів. На основі результатів УЗД, біопсії лімфовузлів, коагулограми, рентгенологічних досліджень ставить вірний діазноз і назначає лікування в індивідуальному порядку. Проводить консультації для профілактичних цілей.
Записатися на прийом159 онлайн записів
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
37 років досвіду
Лікар-онкогематолог, Любарець Тетяна Федорівна, займається лікуванням таких онкогематологічних захворювань, як лейкемії, лімфоми, мієлодиспластичний синдром. Також фахівець проводить диференціальну діагностику змін з боку периферичної крові: анемії, цитопенії, лейкоцитоз; диференціальну діагностику лихоманок неясного генезу лихоманок неясного генезу.
Записатися на прийом60 онлайн записів
Консультація 790 грн.
26 років досвіду
Лікар-гематолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні лейкозу, лімфом, лімфогранулематозу та інших онкологічних уражень крові та кровотворної системи. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Консультація 450 грн.
Київ с. Лютіж, вул. Вітряного, 69 А
Дитячий гематолог, генетик
36 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Дитячий гематолог Кучер Олена Володимирівна займається лікуванням гематологічних, мультифакторіальних, онкогематологічних хвороб. Також проводить лікування моногенних патологій, порушень метаболізму. В роботі застосовує клініко-лабораторну діагностику, генетичні маркери діагностики і прогнозу різних захворювань.
Записатися на прийом44 онлайн записи
Консультація 990 грн.
19 років досвіду
Займається діагностикою, лікуванням захворювань крові
Записатися на прийом32 онлайн записи
Онколог, онкогематолог, хіміотерапевт
29 років досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області онкології, онкогематології. Веде консультативний прийом онколога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань органів кровотворної системи. Проводить курси хіміотерапії, стернальную пункцію, трепанобіопсію. Ярослав Миколайович є членом Асоціації онкогематології України і Європейського товариства онкологів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 1000 грн.
педіатр
9 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар займається виявленням та лікуванням різних захворювань у дітей з народження і до 18 років. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Лікує анемію, атопічний дерматит, бронхіт, ГРВІ, грип, отит, хронічний тонзиліт, цистит. Здійснює консультативний прийом в медичному центрі, виїжджає додому до пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Сергія Данченка, 1 м.Сирець4416
Педіатр; Дитячий гематолог
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей та підлітків. Приймає пацієнтів з ГРВІ, грипом, бронхітом, тонзилітом, атопічним дерматитом, вітрянкою, скарлатиною, гастритом. Спеціалізується на лікуванні гематологічних хвороб. Консультує з питань вакцинації.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Консультація 690 грн.
23 роки досвіду
Лікар-гематолог вищої категорії, займається виявленням і лікуванням різних анемій, порушень згортання крові, онкологічних захворювань і патологій, які збільшують ризик розвитку тромбів. Спеціалізується на взятті пункції кісткового мозку. Веде активну наукову діяльність, має ступінь кандидата наук у галузі медицини. Автор безлічі навчальних посібників, наукових праць і публікацій. Веде викладацьку роботу.
Записатися на прийом27 онлайн записів
Консультація 960 грн.