Гематологи в Києві

Консультація гематолога в кліниці «Верум, медичний центр» 720 - 960 грн
Консультація гематолога в кліниці «Universum Clinic (Універсум Клінік) на Тараса Шевченка 27 » 810 - 1500 грн
Консультація гематолога в кліниці «Оксфорд Медікал (Oxford Medical) у Києві на Князів Острозьких» 1400 грн
Консультація гематолога в кліниці «Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на Оболоні» 1400 грн
Консультація гематолога в кліниці «Oxford Medical» 1400 грн
Консультація гематолога в кліниці «Оксфорд медікал (Oxford Medical), медичний центр в Києві на Гришка» 1400 грн
Консультація гематолога в кліниці «Смарт Медікал Центр» 650 - 1020 грн
Консультація гематолога в кліниці «Смарт Медікал Центр на Чернігівській» 650 - 1020 грн
Люба
Чудовий спеціаліст у своії справі. До неї нас відправили випадково, коли вже нема до кого було звертатися. За це ми з чоловіком щіро вдячні, наша дитина почуває себе добре.
02 січня '17 г.
Aleksandr
Абсолютно некомпетентный врач по моему мнению
12 червеня '17 г.
Алла
Татьяна Петровна очень хороший врач, помогла правильно установить диагноз. Болезнь оказалась на ранней стадии. Назначила лечение, результат положительный. Болезнь отступила. Большое спасибо, доктор!
11 квітня '17 г.
Молодая, приятная и очень хороший врач. Я не однократно посещала Инну Ивановну. Всегда внимательно выслушает мои жалобы, даст назначение в письменном виде и хорошенько все распишет. Я придерживаюсь, и болезнь отходит. Спасибо, доктор!
10 квітня '17 г.
Марія Олегівна
Я знаходилася на лікуванні у клініці «Добрий прогноз». З першої хвилини перебування в клініці мене оточили привітні медсестри, які почали піклування про мене. Весь персонал дуже турботливий, у палаті чисто і затишно, не відчуваєш себе наче у лікарні, що дуже важливо для хворих. Дуже вдячна за лікування хіміотерапевту Ярославу Миколайовичу, за його турботу та підтримку не лише у стаціонарі, а й на відстані - у телефонному режимі. Дякую, лікарю, що вселили у мене надію на видужування! Ви найкращий!
23 травня '17 г.
Я прохожу лечение в клинике "Добрый прогноз", очень довольна всем, всем, всем. Обстановка абсолютно комфортная, ощущение что попал в санаторий. Персонал очень квалифицированный, доброжелательный и заботливый. Уверена в положительном результате моего лечения, за что спасибо моему лечащему онкологу Ярославу Николаевичу. Своим позитивом он заряжает на выздоровление! Спасибо Вам, Ярослав Николаевич, что по несколько раз, а то и десятков раз, заходите к своим пациентам и беспокоитесь о них. Для нас это очень важно!
12 червеня '17 г.
Терапевт, гастроентеролог
Юлія Олександрівна - практикуючий фахівець, що застосовує сучасні методики діагностування та лікування пацієнтів з хворобами терапевтичного, а також гастроентерологічного профілю. Лікар складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнт. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Гематолог, Онкогематолог
Лікар-онкогематолог, Любарець Тетяна Федорівна, займається лікуванням таких онкогематологічних захворювань, як лейкемії, лімфоми, мієлодиспластичний синдром. Також фахівець проводить диференціальну діагностику змін з боку периферичної крові: анемії, цитопенії, лейкоцитоз; диференціальну діагностику лихоманок неясного генезу лихоманок неясного генезу.
Гематолог, онкогематолог
Лікар-гематолог вищої категорії, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань кровотворних органів і безпосередньо крові. Євгенія Олександрівна допомагає пацієнтам при анемії і лейкозі. До доктора слід звернутися при різкому зниженні ваги, появі синців і підвищенні температури тіла без будь-якої на те причини. Здійснює стаціонарне лікування гематологічних захворювань, діагностика всіх видів гемобластозов, контроль ефективності лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Гематолог
Лікар-гематолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні лейкозу, лімфом, лімфогранулематозу та інших онкологічних уражень крові та кровотворної системи. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням різних захворювань у дітей з народження і до 18 років. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Лікує анемію, атопічний дерматит, бронхіт, ГРВІ, грип, отит, хронічний тонзиліт, цистит. Здійснює консультативний прийом в медичному центрі, виїжджає додому до пацієнтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Сергія Данченка, 1 м.Сирець4416
Гематолог, Терапевт, Трансфузіолог
Гематолог Кисельова Олена Анатоліївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб крові. Проводить консультації з метою визначення причин появи захворювань, а також встановлює, яка методика лікування буде ефективною для кожного пацієнта. Лікує анемію, лімфолейкоз, мієлолейкоз, лімфому, аутоіммунну тромбоцитопенію, множинний тип мієломи. Проводить аналізи для визначення тромбоцитів. На основі результатів УЗД, біопсії лімфовузлів, коагулограми, рентгенологічних досліджень ставить вірний діазноз і назначає лікування в індивідуальному порядку. Проводить консультації для профілактичних цілей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
31 рік досвіду
Лікар спеціалізується в області гематології. Приймає пацієнтів, у яких спостерігається пітливість, слабкість, швидка стомлюваність, зниження маси тіла, відсутність апетиту, біль в суглобах, часті переломи кісток і ламкість нігтів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
21 рік досвіду
Займається діагностикою, лікуванням захворювань крові
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація тільки онлайн 900
Гематолог
Лікар-гематолог спеціалізується на лікуванні захворювань крові, таких як анемії різного генезу, тромбоцитопенії, онкологічні захворювання крові та ін.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Гематолог
Лікар-гематолог вищої категорії, займається виявленням і лікуванням різних анемій, порушень згортання крові, онкологічних захворювань і патологій, які збільшують ризик розвитку тромбів. Спеціалізується на взятті пункції кісткового мозку. Веде активну наукову діяльність, має ступінь кандидата наук у галузі медицини. Автор безлічі навчальних посібників, наукових праць і публікацій. Веде викладацьку роботу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8