Гінекологи в Києві

09 січня '17 г.
Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Лікар загальної практики – сімейна медицина, акушер гінеколог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог, спеціалізується на ендокринній гінекології. Проводить консультації, веде вагітних. Лікує жіноче безпліддя, викликане гормональними збоями. Крім того, займається лікуванням полікістозу яєчників і міоми матки. Приймає пацієнток з вираженим передменструального синдрому і призначає їм відповідні медикаментозні препарати для купірування симптомів.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Гінеколог
Лікар спеціалізується на проведенні операцій ендоскопічного профілю – лапароскопії, гістероскопії. Здійснює реконструктивно-пластичні операції піхви і шийки матки. Здійснює лікування запальних захворювань придатків матки, аномальних кровотеч, гормональних порушень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Гінеколог, дитячий гінеколог, імунолог
Лікар проводить діагностику і лікування таких станів: запальні захворювання: вагініт, цервіцит, аднексит; інфекції, що передаються статевим шляхом; ерозія і дисплазія шийки матки; безплідний шлюб; гормональні порушення, клімакс; доброякісна патологія молочної залози; підбір методу контрацепції. Спеціалізується на дитячій та підлітковій гінекології. Лікує складну гінекологічну патологію, викликану імунологічними факторами. Проводить цифрову кольпоскопію і УЗД.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор займається виявленням та лікуванням гінекологічних патологій. Виконує ультразвукове дослідження для вагітних. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки, кольпоскопію, установку і видалення внутрішньоматкової спіралі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Здійснює ведення вагітності та виконує ультразвукове дослідження органів малого таза. Лікує бартолініт, кісти яєчника, захворювання шийки матки, виконує кольпоскопію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, гінеколог
Доктор Циганюк Ольга Петрівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань статевої та сечовидільної систем жіночого організму, виконує процедуру забору мазка на флору. Спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки, жіночого безпліддя та порушення менструального циклу. Проводить підготовку до пологів, особливу увагу приділяє пацієнткам з патологіями, консультує молодих мам у родовий та післяпологовий періоди.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування запальних гінекологічних захворювань, генітальних інфекцій, гормональних порушень, захворювань шийки матки та вульви. Закінчила медико-лікувальний факультет Якутського державного університету.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з лікування запальних, інфекційних захворювань органів малого таза у жінок, проводить лікування різних патологій шийки матки, клімактичних порушень. Закінчила Київський медичний інститут.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Шикалова Тетяна Володимирівна спеціалізується на діагностиці гінекологічних недуг. Кандидат медичних наук, займається також лікуванням хвороб сечостатевої системи жінки, включаючи запальні недуги, інфекції, які передаються статевим шляхом, гормональні збої. Вивчає питання репродуктивного жіночого здоров'я. Використовує сучасні терапевтичні методики, включаючи радіохвильові технології для лікування ерозії матки. Надає послуги консультації та профілактики ЗПСШ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Консультація 800/1200 грн.