Гінекологи в Києві

Консультація гінеколога в кліниці «Віра Надія Любов» 400 грн
Консультація гінеколога в кліниці «УРОМЕД» 150 - 500 грн
Консультація гінеколога в кліниці «Здоров'я родини» 300 - 890 грн
Консультація гінеколога в кліниці «Top Laser» 250 грн
Консультація гінеколога в кліниці «Інновація, онкологічна клініка у с. Лютіж» 400 грн
Консультація гінеколога в кліниці «МЦ Вемар» 280 - 3500 грн
Карина
Александр Михайлович помог вылечить бесплодие. Благодарность не имеет границ
10 січня '17 г.
Дарина
Консультировались у этого специалисто по поводу рождения ребенка. Приятная женщина и видно, что знает свое дело. Записались еще на пару консультаций, но это уже позже. Вцелом довольны с мужем таким специалистом.
06 січня '17 г.
Мария
Врач сделала УЗИ груди, назначила комплексное лечение. Результатом я довольна. Спасибо
12 січня '17 г.
Я очень благодарна Сосниной за участие в решении моих проблем со здоровьем. Благодаря квалифицированному лечению под руководством Виктории Николаевны, у нас с мужем появилась возможность родить ребенка. Огромное спасибо доктору!
09 січня '17 г.
Наталя
Я давно не зустрічала таких грамотних та чудових фахівців, як Ольга Іванівна. Дуже вдячна їй за консультацію, яку вона провела. Нажаль, я мешкаю далеко і не можу часто звертатися до неї. Але зараз її вміння та опит - саме те, що мені потрібно.
09 січня '17 г.
Валентина
Я обратилась к Светлане Михайловне за консультацией по поводу бесплодия. Она меня обследовала и назначила лечение, очень внимательный врач. Я уверена все будет хорошо.
08 січня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Онколог, Гінеколог, Хірург, УЗД-фахівець
19 років досвіду
Досвідчений лікар-онкогінеколог, проводить комплексне обстеження та лікування пацієнток з різними гінекологічними захворюваннями: як доброякісними, так і злоякісними.Володіє всіма методами діагностики і лікування хворих з передпухлинними захворюваннями, раком шийки матки, раком тіла матки, яєчників і вульви.
Записатися на прийом
Консультація 850 грн.
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43 р.Голосіївський
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
20 років досвіду
Доктор Шикалова Тетяна Володимирівна спеціалізується на діагностиці гінекологічних недуг. Кандидат медичних наук, займається також лікуванням хвороб сечостатевої системи жінки, включаючи запальні недуги, інфекції, які передаються статевим шляхом, гормональні збої. Вивчає питання репродуктивного жіночого здоров'я. Використовує сучасні терапевтичні методики, включаючи радіохвильові технології для лікування ерозії матки. Надає послуги консультації та профілактики ЗПСШ.
Записатися на прийом96 онлайн записів
Консультація 450 грн.
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
22 роки досвіду
Доктор Реп'ях Анна Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечовидільної системи жіночого організму, взяття мазка на флору. Робить ультразвукове обстеження. Проводить лікування захворювань шийки матки, жіночої безплідності і порушеного менструального циклу. Здійснює підготовку до пологів, спостерігає за станом пацієнтки протягом всієї вагітності, допомагає на пологах, надає консультації в післяпологовий період.
Записатися на прийом78 онлайн записів
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
18 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики, гінеколог-ендокринолог спеціалізується на лікуванні хвороб шийки матки за допомогою малоінвазивних методик лікування. Використовує кріотерапію, лазерну терапію, аргоноплазменную коагуляцію. Проводить ультразвукову діагностику, обстежує пацієнтів на предмет інфекційних хвороб, в тому числі що передаються статевим шляхом. На основі отриманих даних складає план лікування. Спеціалізується на ендокринній гінекології, займається терапією гіперпролактинемії, ендометріозу, гірсутизму.
Записатися на прийом47 онлайн записів
Консультація 750 грн.
Акушер-гінеколог
25 років досвіду
Лікар гінеколог-хірург вищої кваліфікаційної категорії, онколог, УЗД фахівець. проводить гистероскопию і гістерорезектоскопії, хірургічні втручання будь-якої складності, в тому числі з використанням лазерних технологій. Пластичні гінекологічні операції. Спеціалізується на лікуванні гормональних порушень, запальних захворювань придатків матки, безпліддя, ЗПСШ, порушення менструального циклу, аномальних маткових кровотеч, клімактеричного синдрому, лікуванні патологій шийки матки із застосуванням PBX, АПА, лазеротерапії.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
20 років досвіду
Лікар-гінеколог, спеціалізується на ендокринній гінекології. Проводить консультації, веде вагітних. Лікує жіноче безпліддя, викликане гормональними збоями. Крім того, займається лікуванням полікістозу яєчників і міоми матки. Приймає пацієнток з вираженим передменструального синдрому і призначає їм відповідні медикаментозні препарати для купірування симптомів.
Записатися на прийом74 онлайн записи
Консультація 750 грн.
Уролог, Сексолог, Андролог
14 років досвіду
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, займається лікуванням хвороб сечостатевої системи у чоловіків і жінок, в тому числі сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, запальних процесів. Володіє навичками хірургічного лікування патологій, радіохвильової терапією, малоінвазійними техніками ведення операцій. У роботі Володимир Тарасович застосовує індивідуальний підхід, зберігає конфіденційність. Можливі консультації англійською мовою.
Записатися на прийом101 онлайн запис
Акушер-гінеколог, мамолог
20 років досвіду
Акушер-гінеколог з вищою кваліфікаційною категорією. Спеціалізується на лікуванні жіночого безпліддя, збоїв в роботі ендокринної системи, займається питаннями планування сім'ї. Проводить кольпоскопію, видалення новоутворень на зовнішніх статевих органах, має досвід в радіохвильової хірургії.
Записатися на прийом56 онлайн записів
Трихолог, Дерматолог, Дерматоонколог, Дерматовенеролог
10 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань волосся і шкіри. Приймає пацієнтів з венеричними патологіями. Успішно лікує хламідіоз, гонорею, трихомоніаз, атопічний дерматит, вугровий хвороба, акне, псоріаз. Виконує тріхоскопію і дерматоскопію. Проводить видалення новоутворень шкіри (кріодеструкція і електрокоагуляція). Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом79 онлайн записів
Консультація 550 грн.
Мамолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
29 років досвіду
Лікар-мамолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики Демишева І.В. проводить діагностику багатьох захворювань репродуктивної системи у жінок. Звернутися до лікаря слід при патологічних змінах грудних залоз, безплідді, гормональні порушення.
Записатися на прийом72 онлайн записи
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський