Лікарі гінекологи в Києві (метро Харківська)

Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
Яна
К сожалению, стала ходить к гинекологу очень часто, ходила всегда в частные клиники, даже была в Израиле и Бангкоке в лучших клиниках. Никак не могла найти «своего» врача. Прочитала тоже отзывы людей здесь о Татьяне и записалась. Это доктор от Бога! Располагает к себе, не посоветует лишнего, лишь бы денег мы больше заплатили, я к ней еду даже с других городов если я не в Киеве, а срочно нужен осмотр. Наконец-то я нашла своего доктора. К слову, я была в лучших киевских частных клиниках, но там столкнулась с непрофессионализмом. Здесь видно, что она профессионал !
30 листопада '-1 г.
Хочу оставить отзыв о докторе и всем порекомендовать .Пришла напуганная и с многими вопросами .Доктор все разложила и объяснила и успокоила. Прошло 2 недели все лечение прошло на ура и все анализы хорошие. Спасибо Вам доктор . Всем рекомендую доктора. Врач высший пилотаж .Всем РЕКОМЕНДУЮ!!!!Спасибо клиника Росток
Самойлова
Очень тяжело подобрать гинеколога, которій сможет так проникнуться и так детально, доступно проконсультирует по всех интересующих вопросах и проблемах. В назначениях ничего лишнего, как в основном любят делать. Все по сути. Вілечили проблему, которую другие залечивали годами.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Шикалова Тетяна Володимирівна спеціалізується на діагностиці гінекологічних недуг. Кандидат медичних наук, займається також лікуванням хвороб сечостатевої системи жінки, включаючи запальні недуги, інфекції, які передаються статевим шляхом, гормональні збої. Вивчає питання репродуктивного жіночого здоров'я. Використовує сучасні терапевтичні методики, включаючи радіохвильові технології для лікування ерозії матки. Надає послуги консультації та профілактики ЗПСШ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 800/1200 грн.
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Акушер-гінеколог, гінеколог
Лікар Білошицька Наталія Василівна проводить лікування хвороб шийки матки, ЗПСШ та інших гінекологічних патологій. у роботі застосовує точні методи діагностики, зокрема, кольпоскопію, ультразвукові дослідження. Володіє методами радіохвильової терапії, конізації, лазерної вапоризації. Надає послугу ведення вагітності. Також займається видаленням і установкою ВМС, підбором різних методів контрацепції.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Пилипенко Віталій Юрійович - спеціалізується на акушерстві-гінекології. В обов'язки лікаря входить консультативний прийом, проведення діагностики, а також терапія захворювань жіночої репродуктивної системи інфекційно-запального, вродженого, гормонального походження. До Пилипенко В.Ю. звертаються за допомогою при аднекситі, полікістоз яєчників, безплідді, а також для спостереження за станом плоду на всьому протязі вагітності. Доктор володіє навичками проведення кольпоскопії, ультразвукового дослідження репродуктивних органів, діагностичного вискоблювання, методикою постановки і видалення ВМС, виконання Поліпектомія. Спеціаліст дає рекомендації по профілактиці захворювань і консультує пацієнтів з системними хворобами, які порушують роботу органів статевої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області гінекології, ендокринології, репродуктології та ультразвукової діагностики. Лікує безпліддя, передракові стани, гормональні та клімактеричні порушення. Виконує кольпоскопію, кріодеструкцію шийки матки, гістероскопію, діагностичне вишкрібання маткової порожнини.
Гінеколог дитячий та підліткового віку
Лікар займається лікуванням патологій статевих органів, молочних залоз і деяких гормональних порушень у дівчаток від народження і до 18 років. Приймає пацієнток з передчасним дозріванням, зрощенням губ, травмами зовнішніх статевих органів і ендометріоз. В роботі використовує сучасні методики.
Гінеколог, УЗД-фахівець
Гінеколог Цупко Євген Вікторович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань органів жіночої статевої системи. Проводить консультацію щодо стану жіночих статевих органів, їх огляд і діагностику відхилень. Займається лікуванням запальних захворювань, хвороб шийки матки. Спеціалізується на лікуванні ерозії шийки матки. Самостійно проводить УЗД матки і органів малого тазу. Проводить УЗД вагітним на всіх етапах виношування плоду. Консультує жінок і веде їх вагітність. Успішно практикує лікування молочниці. Бере мазки для дослідження доброякісних і злоякісних пухлин. Лікує міому матки, ендометрит і ендометріоз.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та терапією гінекологічних захворювань. Лікує аномальні маткові кровотечі, патології шийки матки, гіперпластичні процеси ендометрія, ускладнення в I, II, III триместрах. Виконує кольпоскопію. Проводить установку і видалення внутрішньоматкової спіралі, Лабіопластика, операції на придатках матки, консервативну міомектомія.
Акушер-гінеколог
Доктор акушер, гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань жіночих статевих органів, жіночого безпліддя, ЗПСШ. Надає допомогу пацієнтам з лімактеріческімі розладами, вульвітов, трихомоніазом, кандидозом, цервицитом, молочницею, вагінітом. Шпура Людмила Володимирівна веде вагітних, готує їх до пологів. Проводить діагностичне вишкрібання, кольпоскопію, трансвагинальную і абдоминальную ультразвукову діагностику.
Консультація от 300 грн.
Гінеколог, Ендокринолог
Займається лікуванням гінекологічних патологій, використовує сучасні методи: кольпоскопію, радіохвильової терапію, лазерну вапоризації, профілактику раку шийки матки за допомогою вакцинації. Веде спостереження вагітних жінок протягом всього терміну вагітності. Здійснює діагностику і лікування безпліддя, проводить УЗД ОМТ.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування запальних гінекологічних захворювань, порушень менструального циклу та інших гормональних порушень, патологій шийки матки (фонові захворювання, дисплазії, ерозії). Закінчила медичний факультет Української медичної академії.