Лікарі гематологи в Києві (метро Харківська)

Федас Сергій Олексійович
Відмінно
19 грудня '23 г.
Анастасія
Дуже приємно мати справу з професіоналами. Дуже задоволена Вашими врачами та обслуговуванням. Потрапляла до різних спеціалістів та була задоволена рекомендаціями, які вони давали. Так тримати! Рекомендую Вас всім своїм знайомим.
31 серпня '18 г.
Юра Т.
Всё было супер. Пошел на поправку. спасибо врачу
22 грудня '18 г.
23.04.2017
Прекрасный специалист, очень грамотная и знающая. Рекомендую доктора Киселеву знакомым и друзьям.
09 грудня '16 г.
Терапевт, гастроентеролог
Юлія Олександрівна - практикуючий фахівець, що застосовує сучасні методики діагностування та лікування пацієнтів з хворобами терапевтичного, а також гастроентерологічного профілю. Лікар складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнт. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Гематолог, Терапевт, Трансфузіолог
Гематолог Кисельова Олена Анатоліївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб крові. Проводить консультації з метою визначення причин появи захворювань, а також встановлює, яка методика лікування буде ефективною для кожного пацієнта. Лікує анемію, лімфолейкоз, мієлолейкоз, лімфому, аутоіммунну тромбоцитопенію, множинний тип мієломи. Проводить аналізи для визначення тромбоцитів. На основі результатів УЗД, біопсії лімфовузлів, коагулограми, рентгенологічних досліджень ставить вірний діазноз і назначає лікування в індивідуальному порядку. Проводить консультації для профілактичних цілей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Педіатр