Лікарі психотерапевти в Києві (метро Харківська)

Валерий
Огромное спасибо за прием!После первого приема виден свет в конце тоннеля.
06 листопада '17 г.
Замучили головные боли, а таблетки горстями пить надоело – и толку чуть, и организму проблемы. Решила попробовать нетрадиционную медицину. Анна Алексеевна предложила попробовать рефлексотерапию, и, знаете, это просто чудо какое-то. Голова стала болеть меньше и реже, а сейчас уже совсем редко беспокоит. Так что хочу выразить благодарность доктору Слынько за качественную работу и оригинальный подход!
25 лютого '17 г.
Оксана М.
Так уж получилось, что я был на приеме у Писарчука не один раз. Врач очень понравилась, знающий, внимательный, приятный в общении, сразу вникает в суть проблемы и целенаправленно работает над ее преодолением. Отличный психотерапевт!
29 грудня '16 г.
Данило

У врача абсолютно плевательское отношение к пациентам. Судите сами, прием был назначен мне на 16.00. Я пришла (вместе с врачом) в 15.45. Сидели клиенты, которым было назначено еще на 15.00… Естественно врач приняла сначала их. Я со своей больной спиной стала ждать своего часа. Вот и 16.00… и 16.10. Прием для предыдущих пациентов закончился. Я обрадовалась, что не долго пришлось ждать приема, но, увы… Врач (не извинившись) сказала, что ей надо сделать звонок. Ну, что ж, бывают всякие случаи. И я продолжила ждать за дверью: еще 10 минут, потом еще 15 минут. Врач решала вопросы своего отдыха в Буковели и ей абсолютно было плевать, что у нее прием, что ее кто-то ждет. Так, как решались очень «важные» детали отдыха, мне показалось, что этому не будет конца. А скоро придут уже следующие клиенты, каким же будет мой прием? В наше время, в частной клинике, в которой прием стоит 350 грн, ждать под дверью, пока наболтается врач по телефону более получаса, я считаю, что это не допустимо. Поэтому оделась и ушла, шокирована таким отношением.

Уважаемая Татьяна. Спасибо Вам за доверие ко мне, что Вы выбрали меня как своего доктора. Проблема спины это глобальная тема, которой я посвятила многие годы обучения и практики. как в традиционной так и не традиционной медицине, она также звучит в моей диссертации, и я горжусь своими результатами лечения. Искренне благодарна Вам за отзыв и внимание ко мне. Нас врачей мнение пациентов и окрыляет, и вдохновляет, и учит, и воспитывает. Сложившиеся неожиданно семейные проблемы нарушили мою работу, мне следовало отменить прием, но я приняла решение не подводить пациентов, которые нуждались в моей помощи и ждали моей консультации почти неделю. Сегодня благодарные звонки пациентов и улучшения их состояния говорят мне о правильности моего решения. Мне обидно, что наша встреча не состоялась и в вашей душе появились эмоции обиды и недовольства, эти эмоции нас разрушают. Хотелось бы все же оказать помочь Вам и увидеть улыбку удовлетворения на Вашем лице. Буду рада нашей встрече!

С ув., Анна Слынько

13 січня '17 г.
Психотерапевт
Лікар психотерапевт вищої категорії. Надає послуги з лікування розладів вегетативної нервової системи, лікує мігрені, безсоння, депресії, синдром хронічної втоми, надає психотерапевтичну допомогу при проблемах підліткового віку, сімейних конфліктах. Закінчив Мінський медичний інститут.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Невролог, Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Гомеопат
Слинько А.О. головний лікар клініки, невролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на нетрадиційних методиках лікування в цих областях медицини, також займається лікуванням головних болів, протрузий і гриж дисків, вертеброгенного больового синдрому, психосоматичних розладів, судинними захворюваннями нервової системи.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б м.Позняки194м.Харківська334
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: мігрені, больові синдроми, болі вздовж хребта, наслідки ЧМТ та інсультів, хворобу Паркінсона
Невролог
Ірина Валентинівна лікар вищої кваліфікаційної категорії. Додатково отримала спеціалізацію з санології та психіатрії. Застосовує індивідуальний психологічний підхід до кожного пацієнта. Раціонально призначає додаткові методи дослідження (зокрема МРТ, ЕНМГ, УЗД ). В 2023 році пройшла тренінг з оволодінням практичних навичок “ УЗД діагностика суглобів і нервів верхніх та нижніх кінцівок з навігаційним блоком” , навчання в Школі Паркинсонолога ( організованої міжнародною фарм компанією Асіно ), Участь у 36th ECNP Congress 7-10 October 2023,Barcelona,Spain. Загалом в 2023 році отримала більше 200 балів в професійному портфоліо Лікар доказової медицини.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Ендокринолог
Світлана Йосипівна веде консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи, такими як цукровий діабет, тиреоїдит, гіпотеріоз, вузловий зоб тощо. Доктор: Призначає лабораторні дослідження, УЗ-діагностику, призначає лікування.
Психотерапевт дитячий та підлітковий, психотерапевт, психосоматолог, тренер
Спеціаліст надає допомогу пацієнтам із психічними захворюваннями. Працює з розлученнями, суїцидальними думками, співзалежними відносинами та професійним вигорянням. Лікує депресію, фобії, харчові розлади, безпліддя, панічні атаки та безсоння.
Невропатолог
Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань судинних захворювань головного та спинного мозку (інсульти, наслідки перенесених ОНМК, гіпертонічна енцефалопатія, початкові прояви недостатності мозкового кровообігу, судинна деменція, церебральний атеросклероз тощо). Також лікує захворювання периферичної нервової системи (невралгії, невропатії, люмбаго, люмбалгії) та ін.