Шикалова Тетяна Володимирівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
кандидат медицинских наук
Консультація 800/1200 грн.
Доктор Шикалова Тетяна Володимирівна спеціалізується на діагностиці гінекологічних недуг. Кандидат медичних наук, займається також лікуванням хвороб сечостатевої системи жінки, включаючи запальні недуги, інфекції, які передаються статевим шляхом, гормональні збої. Вивчає питання репродуктивного жіночого здоров'я. Використовує сучасні терапевтичні методики, включаючи радіохвильові технології для лікування ерозії матки. Надає послуги консультації та профілактики ЗПСШ.

Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122

Лена
отличный специалист
Александра
Очень приятная женщина. Попала к ней на УЗИ узнать насчёт беременности. Были проблемы. Помогла справится с ними. Очень ей благодарна и рада что случайно попала именно к ней. Побольше таких бы хороших врачей которые действительно помогают людям.
Очень приятная, добрая, знает своё дело, были на первичном приёме с мамой, нам очень понравилось!
Римма
Это МОЙ врач! Женщина в обшении очень приятная и деликатная, вежливая, аккуратно проводит осмотры, не злобная, на приеме всегда каким-то образом ей удается создать доверительную атмосферу, невероятно важную в отношениях девушки и гинеколога. Рекомендую ее однозначно и ставлю высший балл
Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
Яна
К сожалению, стала ходить к гинекологу очень часто, ходила всегда в частные клиники, даже была в Израиле и Бангкоке в лучших клиниках. Никак не могла найти «своего» врача. Прочитала тоже отзывы людей здесь о Татьяне и записалась. Это доктор от Бога! Располагает к себе, не посоветует лишнего, лишь бы денег мы больше заплатили, я к ней еду даже с других городов если я не в Киеве, а срочно нужен осмотр. Наконец-то я нашла своего доктора. К слову, я была в лучших киевских частных клиниках, но там столкнулась с непрофессионализмом. Здесь видно, что она профессионал !

• 2002 р. — Запорізький державний медичний університет;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук

• 2014 р. — спеціалізація «Ультразвукова діагностика»;
  • 2015 р. — ТУ «Основи гістероскопії в гінекології»;
  • 2016 р. — спеціалізація «Основи управління та організації охорони здоров'я»;
  • 2016 р. — вища кваліфікаційна категорія (MОЗ).

• Асоціація акушерів-гінекологів України.

Лікар надає послуги

• кольпоскопія;
  • УЗД;
  • гістероскопія;
  • оперативне лікування захворювань шийки матки;
  • радіохвильова терапія;

• кіста яєчника;
  • кондиломи піхви;
  • міома матки;
  • олігоменорея;
  • поліп жіночих статевих органів;
  • сальпінгіт;
  • сальпінгоофорит;