Сторінка 2. Лікарі гінекологи в Києві (метро Харківська)

Сподобалося що лікар приділив мені дуже багато часу. Відповів на всі питання. До цього я була в іншій клініці, і там було все по іншому. Тут, ми все обговорили в деталях, що потрібно робити, а чого ні. Мені доктор, дуже сподобався. Буду ходити тільки до нього!
15 березеня '20 г.
Лилит
Я дуже задоволена, дуже уважний лікар. Шикарна клініка. У мене, найкращі враження, які тільки можливі. Мені все сподобалося. Всі уважні, все чисто й акуратно. Огляд обережний, та детальний. Результати швидкі та безпомилкові. Дякую!
13 березеня '20 г.
Услышав о моих проблемах со здоровьем, друзья порекомендовали мне обратиться к Дорониной Наталье Михайловне. Посетив клинику, была приятно удивлена профессионализмом и высокой квалификацией врача. Наталья Михайловна внимательно выслушала, аккуратно провела осмотр, сделала необходимые исследования (аппаратура вся в кабинете, никуда не надо ходить). Грамотно было назначено лечение с подробным объяснением "зачем и почему". Спасибо клинике за подбор таких профессионалов и за гибкую систему скидок!
02 вересня '16 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування запальних гінекологічних захворювань, порушень менструального циклу та інших гормональних порушень, патологій шийки матки (фонові захворювання, дисплазії, ерозії). Закінчила медичний факультет Української медичної академії.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Ілона Юріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Проводить встановлення і видалення ВМК, видалення поліпа цервікального каналу, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, хірург
Доктор Гринда Ігор Євгенович спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб гінекологічного профілю. Проводить як діагностичні оперативні втручання і процедури, включаючи біопсію шийки матки, так і операції з метою лікування. Видаляє доброякісні новоутворення в області репродуктивної системи жінки, лікує позаматкову вагітність, здійснює пластику статевих губ. Також з метою діагностики проводить кольпоскопію і ультразвукові дослідження. В роботі застосовує сучасні засоби, індивідуально підбирає оптимальні методи лікування.
Консультація от 300
Київ вул. Олени Пчілки, 4 м.Позняки278м.Харківська348
Гінеколог, Ендокринолог, Маммолог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог-ендокринолог вищої категорії, мамолог. Спеціалізується на лікування безпліддя, супровід вагітних жінок, хірургічне та медикаментозне лікування хвороб шийки матки (електрокоагуляція, радіохвильова абляція, лазеротерапія), лікування запалень хвороб передаються статевим шляхом, ечень пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозу яєчників і ін.
Київ вул. Олени Пчілки, 4 м.Позняки278м.Харківська348
31 рік досвіду
Доктор Лацюга Т. В. проводить консультаційні прийоми для жінок з ознаками патологій статевих органів. Діагностує і лікує інфекційні недуги (сифіліс, ВПЛ, кандидоз і т. Д.). Здійснює комплексну терапію запальних захворювань, зокрема, дисплазії і ерозії шийки матки. Обстежує пацієнток з порушеннями гормонального фону, використовує консервативні методи лікування для корекції ендокринних патологій. Консультує з питань вагітності та пологів.
Пластичний хирург
Лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Надає індивідуальні консультації з питань поліпшення зовнішнього вигляду. Виконує всі види реконструктивних і пластичних операцій. Спеціалізується на корекції жирових відкладень, жіночої та чоловічої інтимної пластиці. Проводить усунення вроджених дефектів: заячої губи, вовчої пащі, а також келоїдних рубців, наслідків хімічних та термічних пошкоджень шкіри.
Акушер-гінеколог
Доктор Іщук Жанна Василівна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях гінекологічного профілю, надає послуги ультразвукового діагноста. Лікує захворювання репродуктивної системи у жінок, а також лікує вагініт, хламідіоз, мікоплазмоз і молочницю. Проводить процедуру кольпоскопію. Робить ультразвукове дослідження вагітних і органів малого тазу.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, консультант з лактації
Лікар Якубчик Наталія Миколаївна — акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи, допомагає у відновленні гормонального фону. Ліквідує патологічні порушення запального і інфекційного характеру. Приймає в консультаційному режимі. Визначає причини безпліддя, займається ранньою діагностикою та лікуванням патологій сечостатевої системи. Веде вагітність, консультує з питань правильного планування. Спеціалізується на усунення поліпів і новоутворень на шийці матки. Застосовує сучасні методики лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог
Лікар проводить УЗД, кольпоскопію, лікування ерозії шийки матки,вульвовагініту, гормональних порушень, порушень менструального циклу, циститу, аднекситу та інших гінекологічних захворювань.
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122